جراح بینی اصفهان

جراح بینی اصفهان

جراح بینی اصفهان را بشناسید !

جراح بینی اصفهان | افراد زیادی خواهان عمل جراحی بینی در اصفهان هستند . قبل از عمل جراحی زیبایی بینی بیمار باید مراحل مختلفی را طی کند. در مرحله اول مشاوره با پزشک متخصص جراح بینی است . که در این جلسه بیمار انتظارات خود را از جراحی بینی به پزشک خود انتقال می دهد. بیمار توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد . و عوامل خطر زا را مشخص می کند و آزمایش های لازم را قبل از عمل جراحی مانند آزمایش خون انجام خواهد شد.

همچنین بیمار تحت معاینه سلامت جسمی قرار می گیرد . و پزشک ساختار بینی مانند پوست بینی ، خارج و داخل بینی را بررسی می کند تا ببیند چه تغییراتی باید ایجاد شود. سابقه مشکلات تنفسی می تواند بر نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار باشد .

عمل بینی یک عمل سر پایی است، نیاز به بیهوشی دارد و تا دو روز نباید فعالیت کند و یک شخص باید در کارهای روزانه به او کمک کند.

اگر برای انجام جراحی زیبایی بینی به دنبال جراح بینی خوب در اصفهان هستید با ما در تماس باشید .

 

جراح بینی اصفهان | جراح بینی اصفهان را بشناسید !

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان

 • با جستجو و تحقیق از اطرافیان می توانید بهترین جراح بینی اصفهان را بشناسید.
 • با استفاده از اینترنت و موتور های جستجو درباره بهترین جراح بینی اصفهان جستجو کنید.
 • پس از تحقیق و جستجو در گوگل و اطرافیان لیست جراحان خوب را جمع آوری کنید و با مراجعه به سایت پزشکا رزومه کاری و خدماتی که ارائه می دهند را بررسی کنید.
 • خواندن مقالات علمی و پزشکی درباره جراحی بینی و افزایش علم خود درباره جراحی بینی تا بتوانیم بهترین جراح بینی اصفهان را انتخاب کنیم.
 • نمونه کار های پزشک را در گالری تصاویر مشاهده کنید.

بعد از انتخاب پزشک مورد نظر خود برای تعیین وقت مشاوره با مطب پزشک تماس بگیرید . و در جلسه مشاوره انتظارات خود را با پزشک در جریان بگذارید. همچنین پزشک موظف است دیدگاه کلی از نتیجه عمل را در اختیار بیمار قرار دهد.

 ویژگی جراح بینی اصفهان

 1. رضایت بیمارن پس از جراحی
 2. دارا بودن تخصص و مهارت لازم برای جراحی زیبایی
 3. داشتن سوابق درخشان در جراحی زیبایی بینی
 4. به کار گیری هنر حین جراحی زیبایی بینی
 5. صبور بودن هنگام برخورد با بیمار و پاسخ به سوالات وی

در نهایت بهترین جراح بینی اصفهان کسی است . که برای دریافت رضایت بیماران تخصص و هنر را به کار بگیرد . تا در عین رسیدن به فرم بینی زیبا، سلامت عملکرد بینی نیز حفظ شود.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | شایع‌ترین عوارض رینوپلاستی در دراز مدت

همراه ما باشید با ادامه  مقاله دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان :

جراحی بینی کج ، جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی

جراحی بینی کج | بینی کج یک بینی نامتقارن است که معمولاً با انحراف یک سوم استخوانی بالایی یا غضروفی دو سوم پایین بینی مشخص می شود. انحراف اغلب ماهیت سینوسی دارد و نوک آن ممکن است . در خط وسط باشد یا نباشد (بد شکلی بینی به شکل s). مشکلات ساختاری بینی کج اغلب به مشکلات عملکردی بینی مانند انسداد بینی کمک می کند. همچنین مدیریت بهینه جراحی را پیچیده می کند.

اصلاح بینی کج یکی از بزرگترین چالش ها در سپتورینوپلاستی است. جراح بینی باید به اصلاح ناهنجاری های کانتور و همچنین انسداد بینی رسیدگی کند. اینجاست که جراح بینی که در جراحی زیبایی بینی تخصص دارد . به تصویر کشیده می شود. بهترین جراح پلاستیک بینی پس از تشخیص دقیق، با در نظر گرفتن تعادل، تناسب، تقارن و اصلاح عملکرد بینی، اصلاح جراحی بینی کج را برنامه ریزی می کند.


لینک های مفید : 


جراح بینی اصفهان | چند ویژگی جراح بینی اصفهان 

خصوصیات جراح بینی خوب اصفهان

جراح بینی خوب دارای خصوصیاتی است که باید در انتخاب جراح بینی به آن توجه کرد این خصوصیات شامل :

 • حفظ عملکرد تنفسی بینی و ایجاد تناسب بینی با دیگر اجزای صورت با توجه به انتظار فرد مهمترین خصوصیت است.
 • جراحی را با توجه به انواع بینی از قبیل جراحی بینی گوشتی یا جراحی بینی استخوانی به نحو مطلوبی انجام دهد.
 • سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • جراح بینی خوب باید با جنبه های زیبایی شناختی بینی آگاهی کامل داشته باشد.
 • بتواند با مهارت و تخصص خود بتواند بیشترین تاثیر مطلوب را روی نتیجه جراحی بینی ایجاد نماید.
 • با در نظر گرفتن علم و تخصص در زمینه پزشکی قادر به ادغام هنر زیبایی به منظور ایجاد ظاهری زیبا را داشته باشد.
 • داشتن صبر و حوصله در مقابل شنیدن انتظارات بیمار از ویژگی مهم یک جراح بینی خوب می باشد.
 • بدون در نظر گرفتن منافع خود هنگام مشاوره دیدگاه کلی از نتیجه عمل بینی به فرد بدهد تا فرد بتواند به خوبی درباره عمل جراحی بینی تصمیم گیری کند .

جراح بینی اصفهان | خصوصیات جراح بینی خوب اصفهان

چگونه بهترین جراح بینی اصفهان را انتخاب کنیم ؟

برای اینکه بهترین نتایج از جراحی بینی حاصل شود ، افراد باید در انتخاب جراح بینی خود دقت زیادی صرف کرده و تحقیقات دقیقی انجام دهند. متقاضیان جراحی بینی ساکن در اصفهان ، می توانند از روش زیر برای انتخاب جراح بینی شان استفاده کنند:

درست نمودن یک لیست از اسامی جراحان بینی خوب در انتخاب جراح بینی بسیار کمک کننده است. برای تهیه لیست مورد نظر می توانید از افرادی که در گذشته جراحی بینی انجام داده و از نتیجه آن راضی بوده اند سوال نموده یا در گوگل و شبکه های اجتماعی جستجو کنید.

بعد از اینکه از اسامی بهترین جراحان بینی منطقه تان یک لیست تهیه کردید. در رابطه با سوابق آن ها تحقیق کرده و از میزان تحصیلاتشان آگاه شوید. به مطب جراح بینی مورد نظر بروید . و در مورد توقعاتی که از نتیجه جراحی بینی دارید با او صبحت نمایید . در حین مراجعه میزان صبوری و طرز برخورد جراح بینی را نیز محک بزنید.

سعی کنید زمانی به مطب جراح بینی مراجعه کنید . که بیماران قبلی در مطب حضور داشته باشند، با بیماران در رابطه با میزان رضایت شان از جراحی بینی سوال کنید. جراحان بینی در مطب خود، یک آلبوم از نمونه کارهای شان دارند. از آن ها درخواست کنید تا آلبوم مورد نظر را به شما نشان دهند.

با مراجعه به بخش گالری تصاویر وب سایت جراح بینی یا صفحه رسمی اینستاگرام او نیز قادر به مشاهده نمونه کارهای ایشان خواهید بود.

جراح بینی اصفهان | چگونه بهترین جراح بینی اصفهان را انتخاب کنیم ؟

خصوصیات بینی ایده آل

پژوهشگران برای مشخص کردن خصوصیات بینی ایده آل ، بینی افراد زیبا را آنالیز نموده اند . تا بر این اساس زوایا و اندازه های بینی و تناسب آن با دیگر اجزای صورت را بررسی نمایند. جراح بینی در بررسی های قبل از عمل جراحی ، هنگام معاینه و ارزشیابی عکس های قبل از جراحی ، ایرادهای بینی را مشخص کرده . بر مبنای معیارهایی که در ذیل آورده شده ، طرح بینی را مشخص می نماید. هدف از عمل جراحی بینی رفع ایرادهای بینی با حفظ عملکرد تنفسی آن ، رسیدن به بینی زیبا بر مبنای معیار های زیبایی بینی می باشد.

بینی ایده آل

وقتی درباره بهبود و ارتقا دادن بینی خود فکر می کنید . آیا بینی یک سلبریتی در ذهن تان نقش می بندد؟ پزشکان و متخصصان زیبایی هستند که در این حوزه تجارتی، نام های جالبی را برای افرادی که به خاطر داشتن بینی ایده آل تحسین می شوند . مورد استفاده قرار می دهند. چه نام هایی؟ برای مثال اسکارلت جانسون، کیت بکینسال، جسیکا بییل، و کیت میدلتون. چرا بینی این افراد ایده آل نامیده می شود؟

بر اساس تحقیقات انجام شده که بر روی واکنش عموم بر روی انواع زوایای بینی و جهت یابی آن بمنظور شناسایی بهترین شکل بینی صورت گرفت نتایجی بدست آمد. تحقیقات نشان داد که بهترین زاویه جهت یابی، زمانی که از لب به بالا اندازه گیری می شود . یا مقدار بالا رفتگی بینی، در زنان باید ۱۰۶ درجه باشد. پایین تر از این درجه، باعث آویزان شدن یا مردانه به نظر رسیدن بینی می شود.

جراح بینی اصفهان | بینی ایده آل

دستیابی به یک بینی ایده آل

وقتی تمام این یافته های تحقیقاتی در ذهن شما می چرخد . از خودتان می پرسید” آیا بینی ایده آل فلان سلبریتی برازنده صورت من خواهد بود؟” ما را ببخشید، ولی باید تمام رویاهایی که در سر می پرورانید را نادیده بگیریم و شما را با واقعیت روبرو کنیم. باید بگوییم که رویای داشتن یک بینی ایده آل از طریق جراحی، گاهی بهترین راه برای روبرو کردن رینوپلاستی شما با شکست می باشد. چگونه و چرا؟ با ما باشید تا جواب سوال تان را بیابید.

برای بررسی بینی از نمای تمام رخ ابتدا صورت را به طور عمودی به پنج قسمت مساوی تقسیم می کنیم . اگردر قسمت میانی صورت قرار گرفت سایز پهنای بینی متعادل می باشد. معیار دیگر که می شود برای بررسی متناسب بودن پهنای بینی در نظر گرفت این است که از گوشه داخلی چشم ۲ خط عمودی را رسم می کنیم اگر پهنای بینی در وسط این دو خط باشد اندازه اش متناسب است.

در نمای نیم رخ ارتفاع بینی باید برابر پهنای بینی باشد، به فاصله نوک بینی تا صورت ارتفاع بینی می گویند. اگر یک خط فرضی از نوک بینی رسم بشود و پس از آن خطی از نوک بینی به این خط وصل کنیم . باید زاویه که بینشان تشکیل می شود، ۳۰ الی ۴۵ درجه باشد.

زاویه ای که صورت و بینی با هم تشکیل می دهند . باید بین ۳۰ الی ۴۰ درجه باشد و بهترین حالتشان ۳۶ درجه است. زاویه بین بینی و لبها در آقایان بین ۹۰ تا ۹۵ درجه و در بانوان بین ۹۵ تا ۱۰۵ درجه می باشد. زاویه ای که بین بینی و پیشانی تشکیل می شود باید بین ۱۱۵ تا ۱۳۵ درجه باشد.

جراح بینی اصفهان | اصول جراحی زیبایی بینی

اصول جراحی زیبایی بینی

اگر به رینوپلاستی، روند جراحی زیبایی بسیار رایج علاقمند هستید . ما اینجاییم تا همه چیز را درباره این روند جراحی پلاستیک به شما اطلاع رسانی کنیم. به این ترتیب شما می فهید . که اگر مایل به انجام این روند جراحی باشید، باید چه انتظاری از آن داشته باشید.

برخی از ما دوست داریم بینی کوچک تری داشته باشیم . پل بینی مان صاف تر باشد، قوز بینی از روی ان برداشته شود، یا سوراخ های بینی مان یک اندازه باشد. خبر خوب اینکه از طریق علم و نوآوری در پزشکی و جراحی، چنین اهدافی قابل تحقق یافتن می باشد.

ولی آیا رینوپلاستی تنها برای بهبود شکل ظاهری بینی ابداع گردیده است؟

قطعاً نه! پزشکانی هستند که رینوپلاستی را بعنوان یک گزینه جراحی برای افرادی که از مشکلات تنفس از راه بینی و ناهنجاری های خواب رنج می برند. یا در زمانی که کودک دارای مشکلات مادرزادی در ناحیه بینی است، توصیه می کنند. این ویژگی های رینوپلاستی بعنوان یک روند جراحی زیبایی، ان را در زمینه تحقق اهداف مربوط به زیبایی بینی و بهبود عملکرد آن، منحصر بفرد نموده است.

هدف از رینوپلاستی

آیا به خاطر می اورید که قبلاً به شما گفتیم رینوپلاستی با هدف ایجاد تناسب بینی با پروفایل صورت شما انجام می شود؟ این یک حقیقت انکار ناپذیر است. وقتی به کپی کردن زاویه و اندازه بینی یک سلبریتی فکر می کنید . و خواهان این هستیید که دقیقاً همان بینی بر روی صورت شما اجرا شود . گاهی نتیجه، نا امید کننده است. بینی باید برازنده صورت شما باشد نه یک سلبریتی.

بدترین اتفاق زمانی رخ می دهد که بینی شما بر روی صورت تان غیر طبیعی به نظر برسد . و همه متوجه جراحی شدن بینی شما بشوند. ولی اگر شما نگاه واقعی و منطقی به این جراحی داشته باشید . و به فکر کپی کردن بینی کس دیگری نباشید، انتظار دستیابی به نتایج موفقیت آمیزی را داشته باشید.

جراح بینی اصفهان

جراحی زیبایی بینی به دو صورت باز و بسته انجام می شود.

به طور کلی جراح بینی اصفهان روش جراحی باز را توصیه می کنند . زیرا در این روش تسلط بر روی بینی بیشتر است . و امکان تغییرات پیچیده امکان پذیر است در این روش کبودی و تورم بیشتر است.

اما در روش جراحی بینی بسته ،جراح به برخی نقاط مانند نوک بینی دسترسی کم دارد . و نمی تواند تغییرات زیادی ایجاد کند .این روش جراحی مخصوص کسانی است که ایراد جزئی در بینی دارند و نیازی به برش ندارند.

بیهوشی حین جراحی

بیهوشی در حین عمل به بیمار کمک می کند . تا دردی را حس نکند و همچنین به جراح بینی اجازه می دهد . تا بهتر بتواند هنر و مهارت خود را به کار ببرد. هرچه زمان بیهوشی بیمار کمتر باشد . نمایانگر توانایی بالای جراح بینی ، حین عمل می باشد گرچه عمل های سخت زمان بیشتری را طلب می کند.

جنبه های انجام جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی ممکن است . به منظور جنبه زیبایی یا جنبه سلامتی یا هر دو مورد انجام گیرد . به عنوان نمونه بینی دچار انحراف و شکستگی واختلال در عملکرد باشد. جراح بینی خوب باید بتواند با مهارت و تبحر خاص خود تا جای ممکن ایرادات و مشکلات بینی را با توجه به خواسته و انتظار بیمار برطرف کند.

جراح بینی اصفهان | تخصص جراح بینی

تخصص جراح بینی

اکنون متخصصان زیبایی بسیاری هستند . که جراحی بینی را برای افرادی که به دنبال بهبود دادن چهره و بینی خود می باشند . ارائه می دهند. ما از کلمه متخصص زیبایی استفاده می کنیم . چون بسیاری از آنها دوره های آموزشی حرفه ای را سپری نکرده و تنها روندهای جراحی پلاستیک را انجام داده اند . در واقع به دلیل پیچیده بودن ماهیت جراحی بینی، همه جراحان پلاستیک، واجد شرایط برای انجام این جراحی زیبایی نمی باشند .

اگر به دنبال نتایج رضایت بخش از جراحی زیبایی بینی خود هستید . تلاش کنید تا جراح بینی را بیابید که در حوزه شغلی و سابقه فعالیت خود، بر روی این روند جراحی تمرکز داشته است.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان برای جراحی ترمیم بینی

به دلیل حساسیت بالایی که جراحی ترمیمی بینی دارد . باید نهایت دقت را در انتخاب بهترین جراح بینی داشته باشید . تا روند جراحی ترمیمی بینی با موفقیت بالایی انجام شود.

در واقع شما یک مرتبه تحت عمل بینی قرار گرفته اید و بسیاری از بخش های پوست, غضرف و استخوان بینی شما برش خورده است. در صورتی که دو مرتبه بخواهید این جراحی را انجام دهید مجددا برش هایی در این ناحیه انجام می شود . که انجام جراحی بینی را برای بار سوم غیر ممکن می کند.

از این رو جراح بینی باید نهایت مهارت و دانش لازم را برای جراحی ترمیمی داشته باشد . تا احتمال بروز مشکل در جراحی ترمیمی به صفر درصد برسد. بنابراین این شمائید که باید نسبت به زیبایی و سلامت خودتان حساس باشید . و روند جراحی را به دست متخصصین و بهترین جراح بینی برای عمل ترمیمی بینی بسپارید.

جراح بینی اصفهان | علت به هوش نیامدن بعد از عمل بینی .

نقش جراح در جراحی ترمیم بینی چیست؟

جراح نقش بسیار مهمی در عمل بینی دارد. چرا که انتخاب یک جراح نامناسب در عمل بینی سبب می شود . تا نتایج بسیار بد و غیرقابل بازگشتی حاصل شود. همچنین در بهترین حالت ممکن است . که نتایج قابل انتظاری که از نتیجه عمل بینی انتظار میرفت، حاصل نشود . که در این حالت می توان اقدام به ترمیم عمل بینی گرفت. پس برای بار دوم که جراحی سخت تری پیش روست باید بیش تر درباره جراح و تجربه ها و دانش او تحقیق حاصل نمود.

در صورت انتخاب نادرست برای بار دوم نیز، ممکن است به عمل سوم نیز احتیاج باشد. برای انتخاب یک جراح مناسب برای رینوپلاستی، باید ویژگی های یک جراح خوب را دانست.

برای آشنایی با جراح بینی اصفهان با ما همراه باشید : 


جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | جراح بینی خوب برای جراحی بینی گوشتی

جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی اردکانی

انتخاب یک جراح بینی برای انجام عمل جراحی بینی یکی از مهم ترین انتخاب های متقاضیان جراحی رینوپلاستی می باشد. در انتخاب جراح بینی دقت زیادی داشته باشید . در صورتی که پس از جراحی بینی از نتیجه آن راضی نباشید، باید برای جراحی ترمیمی بینی مراجعه کنید.

همچنین به دلیل اینکه فرم بینی پس از رینوپلاستی برای متقاضیان اهمیت بالایی دارد . و خواستار حفظ عملکرد صحیحی بینی نیز هستند . باید جراح بینی خوبی را رانتخاب کنند. زیرا مهارت جراح بینی مهم ترین عامل برای زیبایی فرم بینی و حفظ عملکرد بینی است .

نقش جراح در جراحی بینی

در این جا باید خاطر نشان نمود که مهم ترین نکته در جراحی بینی ، مهارت جراح می باشد. لذا در صورت انتخاب یک جراح بینی مجرب و کاردان ، امکان دستیابی به نتایج مطلوب از جراحی بینی های گوشتی نیز مانند جراحی بینی استخوانی ؛ به سهولت امکان پذیر خواهد بود.

جراح بینی اصفهان | اهمیت انتخاب جراح زیبایی بینی

اهمیت انتخاب جراح زیبایی بینی

تاثیر گذارترین عامل در نتیجه عمل زیبایی بینی ، میزان تجربه و مهارت جراح بینی می باشد . به این گونه که اگر جراح بینی منتخب شما به اندازه کافی مهارت و تجربه داشته باشد . نتیجه ای مطلوب از عمل زیبایی بینی دریافت خواهید کرد و دچار عوارض پس از جراحی زیبایی بینی نخواهید شد.

اما در صورتی که جراح بینی مورد نظر شما ، تجربه و مهارت کافی در این زمینه را نداشته باشد ؛ نه تنها از نتیجه جراحی زیبایی بینی احساس رضایت نخواهید کرد ، بلکه احتمال مواجهه با عوارض جراحی زیبایی بینی نیز بسیار زیاد خواهد شد ؛ چرا که عدم تجربه و مهارت سبب می شود جراح بینی در حین رویارویی با مشکلات احتمالی در اتاق عمل ، توانایی برطرف کردن آن ها را نداشته باشد ؛ بدین ترتیب کوچک ترین اقدام اشتباه ، سبب بروز خطرات جبران ناپذیری در بیماران می شود.

بنابراین افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و بهترین جراح زیبایی بینی را برگزینند.

ویژگی بهترین جراح بینی اصفهان

 • بهترین جراح بینی ، کسی است که سلامت بیماران را در اولویت کار خود قرار می دهد نه منافع مالی.
 • جراح بینی ، باید بیماران را از نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی آگاه کند.
 • جراح بینی ، باید جهت ایجاد تناسب بین بینی و دیگر اعضا چهره بر علم ریاضی و زیبایی شناسی تسلط کامل داشته باشد.
 • بهترین جراح بینی ، کسی است که با آرامش و صبوری به تمامی خواسته و انتظارات بیماران از جراحی زیبایی بینی گوش فرا دهد و آن ها را بررسی کند.
 • اگر بیمار خواسته غیرمعقولی از جراح بینی داشته باشد ، ایشان باید تلاش کنند تا با دلایل منطقی و علمی آن ها را متقاعد کنند ؛ در صورتی که بیمار متقاعد نشده و بر خواسته خود اصرار ورزد جراح بینی باید از عمل زیبایی بینی وی صرف نظر کند.

جراح بینی اصفهان

اگر شما هم مانند سایر دوستانی که به دنبال جراح خوب برای انجام جراحی زیبایی بینی خود هستند گیج و سرگردان شده اید و نمیدانید کدام جراح بینی و پلاستیک را انتخاب کنید، ما به شما پیشنهاد میکنم آقای دکتر مجید راستی اردکانی جراح پلاستیک اصفهان و جراح بینی اصفهان را به عنوان جراح خود برای انجام جراحی های زیبایی بینی خود انتخاب کنید، بدون شک این انتخاب از بهترین انتخاب های شما خواهد بود چرا که دکتر مجید راستی از پزشکان خوب، ماهر، باتجربه  هستند که عمل های جراحی بینی را با دانش بالا و تجربه های زیاد در این زمینه انجام می دهند.

آشنایی بیشتر با دکتر:

جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی اردکانی

متولد اسفند ۱۳۴۳ در شهر زیبای اصفهان

 •  اخذ دیپلم در سال ۱۳۶۲ و ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران در همان سال
 •  ورودی سال ۱۳۶۹ دوره جراحی عمومی دانشگاه اصفهان
 •  ورودی دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک سال ۱۳۷۸ دانشگاه علوم پزشکی ایران بیمارستان فاطمه
 •  فارغ التحصیل دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک سال ۱۳۸۱
 •  دبیر کنگره جراحان پلاستیک ایران سال ۱۳۸۹
 •  کارشناس پزشک قانونی و نظام پزشکی به مدت ۱۰ سال در زمینه بررسی جرائم جراحی پلاستیک
 •  عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
 •  عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | با جراحی بینی گوشتی جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | یک قدم به دوست داشتن خود نزدیک‌تر باشید!

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی بینی نیستند؟

اگر چه که این عمل یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در ایران می باشد و در میان مردم طرفداران بسیار زیادی دارد، اما این عمل نیز برای برخی از افراد مناسب نبوده و نباید صورت پذیرد. چرا که در صورت انجام ممکن است خطرات و عوارض حاد و جدی را به وجود بیاورد. عمل بینی بر روی افرادی که شرایط زیر را دارند ممنوع می باشد و بهترین جراح بینی با انجام جراحی بینی بر روی این افراد مخالفت می کند، چرا که بهترین و خوب ترین جراح ابتدا سلامتی مراجعه کننده را در اولویت قرار می دهد.

افرادی که به چاقی مفرط و شدید مبتلا هستند. سن افراد زیر ۱۸ سال باشد.(چرا که بینی و سایر اجزای صورت تا این سن رشد می کنند و انجام عمل بینی در سنین پایین تر ممکن است باعث ایجاد ناهماهنگی و بد فرمی در چهره شود.)
خانم های که باردار یا شیرده هستند.( زیرا ممکن است دارو های بیهوشی و مورد استفاده در حین جراحی بینی تاثییر منفی بر روی جنین بگذارد. از همین رو پزشکان توصیه می کنند تا چندین ماه بعد از زایمان برای انجام این عمل صبر نمایند.

مزایای جراحی بینی چیست؟

جراحی رینوپلاستی دارای مزایای متعددی می باشد که به ذکر برخی از آنها می پردازیم :

 • ایجاد تعادل بین بینی و سایر بخش های صورت در عمل بینی

بینی دفرمه می تواند تعادل صورت را به هم ریخته و زیبایی سایر بخش های صورت را تحت تاثیر قرار داده و پنهان کند. بهترین جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی در جراحی بینی با خلق هارمونی بین بینی و سایر بخش های صورت ، این تعادل را خلق کرده و زیبایی بینی و سایر بخش های صورت را بارز تر می نماید.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | عمل زیبایی بینی طبیعی مردانه

 • بهبود تنفس بعد از جراحی بینی

بسیاری از افراد دچار مشکلاتی در چارچوب داخلی بینی می باشند که فرایند تنفس را تحت تاثیر قرار داده و در نتیجه از کیفیت عملکرد آن می کاهد. عمل زیبایی بینی با اصلاح تیغه بینی که به مانند یک دیوار جدا کننده دو سوراخ بینی عمل می کند ، مسیر جریان هوا از بینی را در موقعیت مناسبی قرار داده و شما با داشتن تنفس بهتر ، از کیفیت زندگی بهتر ، مثلاً خواب راحت تر برخوردارخواهید شد.

 • بالا رفتن اعتماد به نفس بعد از عمل بینی

یکی از بزرگ ترین مزایای جراحی بینی ، بالا رفتن سطح اعتماد به نفس می باشد. بینی دفرمه همیشه عاملی برای احساس خجالت در بیمار محسوب می شود. جراحی زیبایی بینی ، با رفع این بدشکلی ، مشکل احساس خجالت را در فرد رفع کرده و به او کمک می کند تا در زمان حضور در جمع و گفتگو با دیگران ، احساس مطلوبی را نسبت به شکل زیبای بینی خود داشته باشد.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | مقایسه بین جراحی بینی کج با جراحی انحراف بینی
جراحی بینی زنان به صورت فانتزی

یکی از محبوب ترین مدل های جراحی بینی در میان خانم ها، مدل عمل بینی فانتزی زنانه بوده است، چرا که اغلب خانم ها علاقه مند به داشتن بینی عروسکی و فانتزی هستند. در این جراحی، قوس زیبایی در پل بینی ایجاد شده و نوک آن سربالا خواهد بود. برای انجام جراحی بینی فانتزی انتظار معقولی از جراح بینی خود داشته باشید. چرا که به عنوان مثال بینی کوچک به روی صورت پهن و بزرگ وجهه زیبایی ندارد. همچنین در صورتی که خانمی بخواهد بینی خود را بیش از حد عروسکی و کوچک کند، ممکن است این خواسته وی باعث به وجود آمدن مشکلات عملکردی و تنفسی در بینی شود.

 • عمل بینی خانم نیمه فانتزی

این جراحی مناسب افرادی است که قوس زیاد بینی های فانتزی را دوست ندارند و در مقابل می خواهند مشخص باشد که جراحی بینی انجام داده اند. در واقع عمل بینی نیمه فانتزی زنانه چیزی بین مدل طبیعی و فانتزی است. نه آنقدر طبیعی که اصلا انجام جراحی بینی مشهود نباشد و نه آنقدر عروسکی که تناسبات میان بینی و اعضای دیگر چهره به هم بریزد. برای داشتن یک بینی نیمه فانتزی زنانه زیبا باید خوب ترین جراح بینی را انتخاب کنید.

 • عمل بینی گوشتی زنانه

یکی دیگر از مهم ترین عوامل موثر بر روی نتیجه جراحی بینی خانم و مدل بینی بعد از عمل، نوع بینی است. نوع بینی بیش از هر چیزی به جنس و ضخامت پوست بینی و در وهله بعد به استحکام اسکلت بینی شامل استخوان ها و غضروف ها بستگی دارد. عمل بینی گوشتی زنانه برای خانم هایی انجام می شود که بینی گوشتی دارند. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف هستند. عمل بینی گوشتی نوع مقابل جراحی بینی استخوانی است.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | مشکلات تنفسی رایج که بعد از جراحی بینی رخ می دهد :

کاندیداهای خانم برای عمل بینی

در بین خانم ها و آقایان، تعداد خانم هایی که میخواهند جراحی بینی زن انجام دهند تعداد بیشتری هستند. داوطلبان جراحی بینی زن باید شرایط زیر را داشته باشند :

 1. سابقه بیماری خاصی نداشته و از سلامت کامل برخوردار باشند
 2. از سیگار و سایر دخانیات دور باشند
 3. از جراحی خود انتظارات واقعی داشته باشند
 4. سن مناسب برای جراحی بینی داشته باشند
 5. مشکلات تنفسی داشته باشد
 6. اعتماد به نفس پایین داشته باشد
 7. زنان معمولاً زودتر در سن ۱۶ سالگی به بلوغ می رسند در حالی که نوجوانان مرد باید تا ۱۸ سالگی به بعد منتظر بمانند.

چگونه می‌توانم تخصص و تجربه یک جراح بینی خانم را بررسی کنم؟

برای بررسی تخصص و تجربه یک جراح بینی خانم، می‌توانید از روش‌ها و منابع زیر استفاده کنید :

 • مشاهده نمونه‌های کارها و نتایج قبلی: بسیاری از جراحان بینی نمونه‌های کارهای قبلی خود را در وبسایت شخصی یا پروفایل‌های آنلاین خود به نمایش می‌گذارند. شما می‌توانید این نمونه‌ها را بررسی کنید تا بهترین تصمیم را برای خود بگیرید.
 • مطالعه دیدگاه‌ها و بازخوردها: امروزه، اکثر جراحان دارای دیدگاه‌ها و بازخوردهای بیماران قبلی‌شان در وبسایت‌ها، سایت‌های نقد و بررسی و شبکه‌های اجتماعی هستند. مطالعه این بازخوردها می‌تواند به شما کمک کند تا نظرات بیماران راجع به تجربه‌هایشان با جراح را بدست آورید.
 • مشاوره و ملاقات شخصی: برای بررسی تخصص و تجربه یک جراح بینی خانم، می‌توانید یک جلسه مشاوره را با او ترتیب دهید. در این جلسه، می‌توانید در مورد تجربه و تخصص او سوالاتی بپرسید و از وی بخواهید تا نمونه‌های کارهای قبلی خود را به اشتراک بگذارد. این ملاقات شما را قادر می‌سازد تا با جراح در ارتباط باشید و اطمینان حاصل کنید که او به درستی می‌فهمد نیازها و اهداف شما را.
 • مطالعه تحصیلات و گواهینامه‌ها: بررسی تحصیلات و گواهینامه‌های یک جراح بینی خانم می‌تواند به شما اطمینان دهد که او دارای تخصص و آموزش لازم در زمینه جراحی بینی است. می‌توانید این اطلاعات را از وبسایت جراح یا نهادهای پزشکی رسمی دریافت کنید.
 • مشورت با پزشکان و متخصصان دیگر: در صورتی که شما با پزشکان یا متخصصان دیگری در ارتباط هستید، می‌توانید نظرات و توصیه‌های آن‌ها را درباره جراحی بینی و جراحان مختلف دریافت کنید. آن‌ها ممکن است تجربه خوبی از همکاری با جراح بینی خانم‌ها داشته باشند و بتوانند شما را راهنمایی کنندر کنار این موارد، مهم است که در انتخاب جراح بینی خانم، به موارد زیر نیز توجه کنید :

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | مزایای عمل بینی نیمه فانتزی در چیست ؟

انتخاب جراح بینی خانم ها

 1. صداقت و ارتباط: ارتباط موثر و صادق با جراح بینی خانم بسیار مهم است. شما باید احساس کنید که می‌توانید با او در مورد تمامی نگرانی‌ها و انتظارات خود صحبت کنید و او همچنین باید به شما اطمینان دهد که به درستی شما را درک می‌کند.
 2. مطابقت با ذوق و سلیقه: برخی افراد ممکن است تمایل داشته باشند که به شکل و ظاهر خاصی برای بینی خود دست یابند. در نتیجه، مهم است که جراح بینی خانمی را انتخاب کنید که با سلیقه و ذوق شما همخوانی داشته باشد و بتوانید با او در مورد انتظارات خود صحبت کنید.
 3. اطمینان از هماهنگی با ویژگی‌های زنانه: اگر شما به دنبال تغییرات و تناسب بیشتر با ویژگی‌های زنانه هستید، مطمئن شوید که جراح بینی خانم مورد نظرتان تجربه کافی در این زمینه دارد و قادر است به درستی با این نیازها سازگاری داشته باشد.
 4. مشاوره با افرادی که تجربه مشابهی داشته‌اند: اگر با افرادی در ارتباط هستید که تجربه جراحی بینی با یک جراح بینی خانم را داشته‌اند، می‌توانید از تجربیات و نظرات آن‌ها بهره ببرید. این افراد می‌توانند به شما در بررسی تخصص و تجربه جراح کمک کنند.

در نهایت، تصمیم نهایی برای انتخاب جراح بینی خانم باید بر اساس ترکیبی از این عوامل و نیازها و ترجیحات شخصی شما باشد. هرگز تنها بر اساس جنسیت جراح تصمیم نگیرید، بلکه تخصص، تجربه و ارتباط موثر با جراح نیز بسیار مهم هستند.

دکتر مجید راستی اردکانی جراح بینی اصفهان فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراح بینی اصفهان _ برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری و ثبت نوبت به بخش تماس سایت مراجعه نمایید.

پیشنهاد مطالعه
درمان پولیپ بینی با کمک رینوپلاستی

27 دیدگاه در “جراح بینی اصفهان

 1. خدمات جراحی زیبایی بینی جناب دکتر مجید راستی توی اصفهان جز بهترین هاست . من پیششون جراحی بینی داشتم و تیم حرفه ای دارند .

 2. سلام خواستم از آقای دکتر تشکر کنم بابت جراحی بینی که برام انجام دادند.دقیقا همانطور هست که میخواستم

 3. چند سال پیش بینی ام شکسته بود و کج جوش خورده بود سال گذشته پیش دکتر راستی عمل کردم ایشون کارشون خیلی خوب بود من از عملم راضی هستم

 4. حساسیت زیادی روی نتیجه عمل بینی داشتم و میترسیدم باب میلم نباشه.قبل از عمل هم خیلی تحقیق کردم و بالاخره تصمیم گرفتم پیش دکتر راستی جراحی کنم. از شکل و فرم بینی ام راضی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *