جراحی زیبایی بینی اصفهان با بهترین جراح بینی اصفهان

جراحی زیبایی بینی اصفهان با بهترین جراح بینی اصفهان

جراحی زیبایی بینی اصفهان با بهترین جراح بینی اصفهان | دکتر مجید راستی

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | انسان ذاتا به دنبال زیبایی و زیباتر شدن است؛ با پیشرفت علم پزشکی بشر این امکان را پیدا کرده تا صورت که مهمترین عضو ظاهری بدن و ویترین ارتباط با دنیای بیرون برای هر فردی است، را آنطور که دوست دارد تغییر دهد.

عمل بینی از اولین و متداول ترین عمل های زیبایی به منظور بهبود ظاهر افراد است . که در دنیا طرفدارای بسیار زیادی دارد. در طی این فرایند، جراح بینی ، غضروف و استخوان بینی را برای تجسم رسیدن به یک ظاهر مطلوب تر تغییر می دهد. برای مردان و زنان که از اندازه و شکل بینی خود ناراضی هستند . جراحی بینی یک راه حل زیبایی مطمئن، موثر به آنها پیشنهاد می دهد . درست وقتی کار را به یک جراح زیبایی با تجربه و ماهر بسپارند.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | جراحی بینی نیمه فانتزی دکتر مجید راستی

رینوپلاستی در اصفهان

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهانرینوپلاستی می تواند تا حد زیادی تعادل ویژگی های صورت را بهبود دهد . و به بیماران کمک کند اعتماد به نفس تازه ای پیدا کنند. عمل بینی همچنین می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود، به کار گرفته شود.

جراحی زیبایی بینی (به انگلیسی: nose reshaping یا nose job) یا رینوپلاستی (به فرانسوی: rhinoplastie) عمل جراحی‌ای است که معمولاً توسط جراح بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می‌شود. جراحی بینی را می‌توان به‌منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص‌های مادرزادی، انحراف تیغه بینی و مشکلات تنفسی انجام داد. جراحی بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ‌کردن چانه به‌منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود.

دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان و فوق تخصص جراحی پلاستیک اصفهان  

جراحی زیبایی بینی اصفهان

کانال یوتیوب جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی 

آپارات دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان 

دکتر مجید راستی جراحی زیبایی بینی اصفهان

بهترین متخصص جراح بینی

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | اهداف جراحی رینوپلاستی مردانه

۵ ویژگی مهم در رینوپلاستی مدرن

 1.  جراحی زیبایی بینی با حفظ عملکرد تنفسی همراه می‌باشد، بدین معنی که نه تنها تنفس بیمار پس از جراحی دچار مشکل نمی‌شود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی تنفس نیز حاصل می‌گردد.
 2. عدم نیاز به قرار دادن تامپون بینی که در اکثر موارد با گرفتگی کامل بینی و خشکی دهان و نیز درد شدید هنگام خارج کردن آن همراه است.
 3. بینی متناسب با سایر اجزای صورت و کاملاً طبیعی جراحی می‌شود و ظاهر بینی عمل شده را ندارد.
 4. مقدار کبودی و تورم به حداقل رسیده و بیمار سریع تر فعالیت‌های اجتماعی خود را از سر می‌گیرد.
 5. در جراحی زیبائی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام می‌شود . بخش‌های خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده می‌شوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد. برای این کار می‌توان از برش‌های جراحی بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد . (رینوپلاستی بسته) یا اینکه علاوه بر برش‌های فوق از برش کوچکی در دیواره بین سوراخ‌های بینی استفاده کرد (رینوپلاستی باز).

مزایای جراحی زیبایی بینی اصفهان چیست؟

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | عمل بینی در اصفهان دارای مزیت‌های بسیاری است . که به همین دلیل توانسته طرفداران بسیاری را نیز پیدا کند. امروزه خانم‌ها و آقایان بسیاری هستند. که برای انجام جراحی بینی به کلینیک‌ها و بهترین دکتر زیبایی بینی در اصفهان مراجعه می‌کنند. از مزیت‌های جراحی بینی در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • برداشتن قوز بینی
 • رفع انحراف در بینی
 • افزایش اعتماد به نفس فرد
 • برطرف کردن پهنی پل بینی
 • رفع گردی و پهن بودن نوک بینی
 • رفع ایرادات و نواقص ظاهری بینی
 • برطرف شدن مشکلات تنفسی در بینی
 • اصلاح بزرگ/کوچک بودن بیش از حد بینی
 • تناسب کامل بینی با سایر اجزای صورت بیمار
 • تناسب بینی با سایر اجزای چهره

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | 8 مراقبت لازم بعد از جراحی زیبایی بینی

عوارض عمل بینی اصفهان چیست؟

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | عمل بینی در اصفهان مانند سایر جراحی‌های زیبایی می‌تواند همراه با یکسری عوارض کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد. در صورتی که بیمار برای انجام این عمل به بهترین دکتر برای عمل بینی اصفهان مراجعه نماید . به طور قطع به دلیل داشتن تجربه کافی پزشک در این زمینه احتمال بروز عوارض بعد از جراحی به شدت کاهش پیدا می‌کند. از عوارض بعد از جراحی بینی اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تورم بینی
 2. خشکی دهان و بینی
 3. احساس گرفتگی در بینی
 4. کبودی و التهاب اطراف بینی
 5. احساس درد و ناراحتی بعد از عمل
 6. عوارض بعد از جراحی بینی

این‌ها مواردی هستند که به عنوان عوارض کوتاه مدت بعد از جراحی شناخته می‌شوند . که در صورت توجه به توصیه‌های دکتر عمل بینی در اصفهان و مصرف به موقع داروهای تجویز شده می‌توان احتمال بروز آن‌ها را کاهش داد و درمان آن‌ها را سریع‌تر نمود.

چه کسانی سراغ جراحی زیبایی بینی می روند؟

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | اکثر افرادی که تحت عمل جراحی تغییر شکل بینی قرار می گیرند . با ظاهر بینی شان مشکل دارند و مایل هستند نسبت به ابعاد صورت خود، بینی شان را اصلاح کنند. درصد کمتری از داوطلبان عمل زیبایی بینی بیمارانی هستند . که ناراحتی های ساختاری داشته و یا بینی شان آسیب دیده است.

داوطلبان یا نامزدهای نرمال برای رینوپلاستی در سلامت عمومی قرار دارند . به عبارتی خطرات مربوط به جراحی را درک کرده و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی دارند.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | جراحی درمانی بینی

چگونه جراح بینی خوبی انتخاب کنید؟

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | | توجه داشته باشید که جراحی بینی اگر بد انجام شود . می تواند اثرات مخرب بزرگی بر روی ظاهر بیمار برجای بگذارد. بنابراین، بیماران هنگام انتخاب جراح پلاستیک خود باید بسیار محتاط باشند. در حالت طبیعی،فرد قبل از انتخاب نهایی خود باید با چندین پزشک صحبت کند. چند نکته مهم در مورد پزشک باید مورد بررسی قرار گیرد.

آموزش و تجربه

تمام جراحان بینی به طور قانونی مجاز به انجام جراحی زیبایی بینی هستند. بیمار باید دکتری را انتخاب کند که در عمل زیبایی و جراحی ترمیمی مهارت داشته باشد؛ حتی ممکن است . متقاضی بخواهد جراحی پیدا کند که تخصص ویژه در جراحی صورت و تغییر شکل بینی داشته باشد. مسیرهای تنفسی و ساختار خارجی بینی از اولویت ها محسوب می شوند. هنگام مشاوره با پزشکان، بیماران آینده نگر باید درباره رویکرد آنها در جراحی بینی سوال کنند.

اینکه دکتری انتخاب کنید . که توجه ویژه به مجرای تنفسی و ساختار بینی داشته باشد اهمیت زیادی دارد.

 پیشینه مثبت

به طور طبیعی، بیماران باید پزشکی انتخاب کنند که شهرت خوبی در موفقیت دارد زیرا این پزشک تجریه زیادی در انجام عمل بینی نیز دارد.

فرایند شخصی

جراحی زیبایی بینی فرایندی بسیار شخصی است که می تواند بر سلامت ذهنی فرد و ظاهر او تاثیر بگذارد. بنابراین، بسیار مهم است که بیماران جراحی انتخاب کنند که با او احساس راحتی می کنند؛ پزشکی که دغدغه هایشان را درک و به نگرانی هایشان توجه کند و طرح درمانی برای رسیدن به نتیجه مطلوب برنامه ریزی کند.

بیماران هرگز نباید به وعده های غیر واقعی یا تحت فشار قرار گرفتن برای جراحی های غیر معمول تن دهند. علاوه بر این، تقریبا تمام پزشکان از کارهای قبلی خود آلبوم عکس دارند ؛بیماران باید این مجموعه عکس ها را دقیقا بررسی کنند و از خودشان بپرسند :

 • آیا رویکرد زیبایی شناسی این دکتر را دوست دارم؟
 • آیا نتایج طبیعی به نظر می رسد؟
 • آیا می توانم خودم را در این منظر ببینم؟
 • آیا عکس ها به خوبی گویای نتیجه کار بوده و از زوایای مختلف گرفته شده اند؟

بیماران با پیروی از این دستورالعمل ها و انتخاب پزشکی که با او احساس راحتی دارند، می توانند به نتیجه مطلوب برسند.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | اصلاح فرم بینی با جراحی بینی فانتزی

مشاوره اولیه

پس از انتخاب جراح پلاستیک ، یک مشاوره عمل بینی جامع به بیمار ارائه می شود. مشاوره ای که مسیر ارتباط شخصی بین بیمار و پزشک را گسترش داده و فرایند برنامه ریزی درمان را شروع می کند.

قبل از هر چیز، جراح تقاضای بیمار برای جراحی بینی را بررسی می کند. او سابقه بیمار را می گیرد، در مورد داروها و اینکه آیا سیگار می کشد ، سوال کرده و از نگرانی هایش با او صحبت می کند. اینکه بیمار با پزشک صادق باشد بسیار مهم است. اطلاعات یکپارچه می تواند خطر عوارض جراحی را کاهش دهد.

تکنیک های عمل بینی

صرف نظر از اینکه پزشک چه نوع جراحی بینی را برای متقاضی این عمل در نظر می گیرد، معمولا از یکی از دو تکنیک اصلی برای این کار استفاده می شود.

عمل بینی با تکنیک بسته

جراحی زیبایی به روش بسته به طور کلی روشی است که اولویت دارد؛ زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند؛ با انکه برش ها پنهان هستند، جراح هنوز می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری رسیدگی کند.

جراحی بینی باز به پزشک امکان دسترسی بیشتری به غضروف و استخوان های بینی را می دهد، اما ممکن است جای زخم کوچک بر روی بینی باقی بماند. در این روش با ایجاد یک برش در ناحیه غضروف بین دو بینی، پزشک می تواند پوست را از نوک بینی بلند کند و غضروف را بسیار دقیق شکل دهد. هنگام بهبودی، جای برش یک زخم بسیار کوچک و تقریبا نادیده بر بینی می ماند.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | مراقبت های لازم برای انواع جراحی بینی

بهترین جراح بینی اصفهان

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | زیباجویانی که قصد جراحی در اصفهان را دارند همواره به دنبال بهترین متخصص جراحی بینی هستند. مسلما به دلیل این که معیارهای افراد برای انتخاب سبک عمل متفاوت است نمی‌توان پاسخ قاطعی به این مبحث داد. انتخاب یک جراح پلاستیک متبحر دارای گواهی معتبر در منطقه خود برای عمل جراحی بینی یک امر مهم است. به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او به اندازه هزینه نهایی جراحی اهمیت دارد. پس قبل از اقدام به جراحی بینی حتما تحقیقات لازم را در خصوص پزشک متخصص مورد نظر خود، تجربه و مهارت او و کلینیک محل مراجعه انجام دهید.

خوشبختانه با توجه به این که در حال حاضر پزشکان زیادی نتایج جراحی‌های خود را در فضای مجازی به اشتراک می گذارند، آگاهی از سبک عمل پزشکان کار ساده ای محسوب می‌شود. در ضمن در نظر داشته باشید که هنگامی که جراحی بینی برای بهبود عملکرد تنفسی انجام شود که علت آن معمولاً انسداد راه هوایی است، این عمل چه به تنهایی و چه همراه با جراحی زیبایی بینی انجام شود، ترمیمی محسوب شده و ممکن است تحت پوشش بیمه قرار گیرد، در غیر این صورت آزاد محاسبه شده و بیمه هیچ هزینه‌ای در قبال آن پرداخت نخواهد کرد.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی

دکتر مجید راستی بهترین جراح بینی اصفهان

دکتر مجید راستی یکی از بهترین و معروف‌ترین پزشکان عمل بینی می‌باشند. ایشان دارای فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا است. همچنین دکتر راستی در جراحی ترمیمی بینی، جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی مهارت بسیاری دارد.

دکتر مجید راستی یکی از پزشکان حاذق و باتجربه در این حوزه می‌باشند. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیم و سوختگی از دانشگاه‌های معتبر ایران و آمریکا را دارند. دکتر راستی عضو انجمن جراحان پلاستیک در ایران و آمریکا هستند و به عنوان بهترین جراح بینی در اصفهان شناخته می‌شوند. ایشان تخصص زیادی در جراحی بینی‌های استخوانی و گوشتی دارند و بدلیل تجربه زیاد در این حوزه از پزشکان ماهر به‌حساب می‌آیند. در رزومه‌ی دکتر راستی تاکنون بیش از هزاران کیس جراحی بینی‌های مختلف وجود دارد که با رضایت حداکثری مراجعین روبرو است. دکتر راستی تمام تلاش خود را بر این دارد که بینی‌ها را به‌صورت کاملا اصولی و تا حداکثر امکان طبیعی جراحی کند.

تخمین هزینه عمل بینی

ملاحظات متعددی وجود دارد که هزینه نهایی رینوپلاستی را تخمین می زند؛ به موارد زیر دقت کنید :

 •  تجربه جراح

دستمزد یک پزشک با شهرت و تجربه عالی ، به طور معمول از یک متخصص با تجربه و مهارت پایین تر، بیشتر است. اگرچه، بسیاری از بیماران به پرداخت هزینه اضافی تمایل دارند چراکه می دانند جراحی با تجربه بیشتر نتایج مطلوب تری هم کسب می کند.

 • امکانات جراحی

در صورتی که پزشک دارای امکانات انجام عمل در مطب نباشد، این کار در بیمارستان یا مرکز جراحی انجام می شود که این مکان ها هزینه های جداگانه نیاز دارد که بسته به موقعیت، شهرت و تجهیزات متفاوت است. در این مورد هم بسیاری از بیماران مایل به پرداخت هزینه های کمی بالاتر برای لذت بردن از ایمنی و راحتی بیشتر هستند.

 • محل جغرافیایی

هزینه جراحی پلاستیک درست مثل بسیاری از کالاها و خدمات در جامعه، متفاوت است. به طور معمول، عمل جراحی بینی در یک کلان شهر، مثل نیویورک و یا لس آنجلس بیشتر از یک ایالت محلی است.

 •  بیهوشی

رینوپلاستی را می توان تحت بیهوشی عمومی انجام داد که این نوع بیهوشی بر هزینه های درمان می افزاید. دستمزد متخصصان بیهوشی هم مانند جراحان با توجه به شهرت و تجربه بر هزینه های درمان می افزایند.

 •  مراقبت در هنگام بهبودی

پس از جراحی بینی، بیماران ممکن است نیاز به داروهای خاص یا مراقبت پس از درمان داشته باشند. که بدون شک هزینه های نهایی درمان را تحت تاثیر قرار می دهد. بیماران باید به خاطر داشته باشند . که هزینه های جانبی، هزینه های بیهوشی و مراقبت بعد از عمل همیشه در برآورد اولیه درمان درنظر گرفته نمی شود . و متقاضی این عمل باید برای اطلاعات دقیق تر درباره این هزینه ها و هزینه های مربوطه تحقیق کند.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | رویکرد جراحی زیبایی بینی 

دلیل پزشکی رایج برای عمل بینی

جراحی زیبایی بینی اصفهان با جراح بینی اصفهان | یک دلیل پزشکی رایج در جراحی زیبایی بینی، مشکل تنفس از طریق بینی است. انسداد بینی می‌تواند باعث ایجاد مشکل در ورزش، اختلال در خواب، کمک به خروپف و آپنه خواب شود . یا در فعالیت‌های دیگر تداخل ایجاد کند. در صورت عدم موفقیت درمان‌های پزشکی (مانند اسپری بینی یا درمان آپنه خواب)، مرحله بعدی جراحی است. جراحی زیبایی بینی که به دلایل پزشکی از جمله این موارد انجام می‌شود . اغلب تحت پوشش بیمه درمانی است. جراحی بینی متناسب با مشکل اساسی است.

اگر تیغه بینی –– دیواره خط میانی غضروف که قسمت‌های راست و چپ بینی را تقسیم می‌کند– منحرف شود . در این صورت یک روش سپتوپلاستی می‌تواند مشکل را برطرف کند. با این حال، هنگامی که انحراف تیغه بینی شدیدتر است . یا در نزدیکی مناطق مهم حمایت از بینی اتفاق می‌افتد . برای اطمینان از تنفس مناسب و فرم بینی نیاز به جراحی زیبایی بینی است. جراحی زیبایی بینی (که سپتورینوپلاستی نیز نامیده می‌شود . ) ناهنجاری سپتوم را برطرف می‌کند و مناطق اصلی تنفسی بینی را با پیوندهای غضروفی که از نظر استراتژیک قرار گرفته‌اند تقویت می‌کند.

آمار جراحی زیبایی بینی در ایران

ایران بالاترین میزان جراحی بینی در جهان را دارد. حدود ۱٪ از جمعیت جهان در ایران ساکن هستند در حالی که بیش از ۴٪ از جراحی‌های بینی در سراسر جهان در ایران انجام می‌شود و این روند رو به رشد است.

 

پیشنهاد مطالعه
در روز عمل بینی چه بخوریم ؟ (بلافاصله بعد از عمل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *