جراحی بینی نیمه فانتزی دکتر مجید راستی

جراحی بینی نیمه فانتزی دکتر مجید راستی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی | فرم بینی یکی از موضوعات بسیار مهم در جلسه مشاوره است که جراح بینی و بیمار با یکدیگر در این باره صحبت می کنند. تمامی متقاضیان جراحی بینی توقع دارند که جراح بینی به بهترین شکل ممکن بینی را جراحی کند و در نهایت ، بینی فرم زیبایی داشته باشد. اما اکثریت متقاضیان این موضوع را در نظر نمی گیرند که نوع بینی نیز در فرم دهی تاثیرگذار است به همین دلیل اینگونه بیماران پیش از رینوپلاستی باید به درک درستی از نتیجه عمل بینی دست یابند.

به طور کلی فرم بینی با توجه به اجزای صورت بیمار انتخاب می شود زیرا تناسب اجزای چهره با یکدیگر مهم ترین فاکتور برای افزایش زیبایی چهره است. جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از انواع عمل جراحی زیبایی بینی می باشد که در بین بانوان از محبوبیت زیادی برخوردار است ؛ به عبارتی مدل بینی نیمه فانتزی زنانه از درخواست های متداول بانوان به هنگام مراجعه به بهترین جراح بینی اصفهان می باشد.


همراه ما باشید با مطالب جذاب و خواندنی دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان و فوق تخصص جراحی پلاستیک اصفهان  :

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | مزایای عمل بینی نیمه فانتزی در چیست ؟

جراحی بینی نیمه فانتزی جراح بینی اصفهان

در نظر داشته باشید که برای داشتن یک نتیجه مطلوب و مورد پذیرش در عمل بینی نیمه فانتزی زنانه نیازمند انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی می باشید. پس اگر خواستار عمل بینی خود به این سبک هستید به دنبال جراح بینی بگردید که عمل های زیادی به سبک بینی نیمه فانتزی با نتایج موفق در کارنامه کاری خود ثبت کرده باشد.

پیشنهاد مطالعه
انواع جای زخم

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید ، این است که جراحی رینوپلاستی با مدل نیمه فانتزی و فانتزی فقط برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند ، مناسب است و جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی امکان پذیر نیست. علت آن هم این است که وجود ضخامت زیاد پوست در بینی های گوشتی ، امکان دیده شدن تغییرات ایجاد شده بر روی بینی را کاهش می دهد ؛ بنابراین ، اگر دارای بینی گوشتی هستید ، بهتر است بدانید عمل بینی نیمه فانتزی و فانتزی برای شما مناسب نمی باشد.

بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی

افرادی که خواستار بینی طبیعی و نیمه فانتزی هستند ؛ اغلب به جهت رفع ایراد موجود در ظاهر بینی خود اقدام به عمل رینوپلاستی می کنند. کسانی که جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی انجام می دهند . باید به این نکته توجه داشته باشند که امکان انجام جراحی بینی ترمیمی در این دو مدل نسبت به مدل طبیعی محدود است.

این که کدام مدل از رینوپلاستی بینی برای بیمار بهتر است بستگی به نوع بینی فرد و اجزای صورت او دارد. چنانچه میمیک صورت بیمار به گونه ای باشد که عمل بینی نیمه فانتزی و فانتزی برای او مناسب نباشد ، بهتر است این کار را انجام ندهد ؛ چرا که در انتها با نتیجه ای رضایت بخش روبرو نخواهد شد. از این رو ؛ انتخاب مدل مناسب برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی خود را به جراح بینی اصفهان سپرده و با مشورت با او و تکیه بر مهارت و دانش وی مدل مناسب را برگزینید.

پیشنهاد مطالعه
نمونه جراحی زیبایی بینی در آقایان

فرق بینی فانتزی و نیمه فانتزی

تنها تفاوت میان بینی های فانتزی و نیمه فانتزی ، در فرم ظاهری آن ها است ؛ بینی های فانتزی نسبت به نیمه فانتزی ، سربالاتر بوده و قوس بیشتری دارند. لازم به ذکر است ؛ بارزترین تفاوت آن ها در فاصله میانی لب بالا و بینی می باشد ؛ این فاصله در بینی های نیمه فانتزی ، بین ۹۵ الی ۱۰۰ درجه است و در بینی های فانتزی ، ۱۰۰ الی ۱۰۵ درجه می باشد.

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | جراح بینی اصفهان دکتر مجید راستی

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی اصفهان

دکتر مجید راستی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

  •  اخذ دیپلم در سال ۱۳۶۲ و ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران در همان سال
  •  ورودی سال ۱۳۶۹ دوره جراحی عمومی دانشگاه اصفهان
  • ورودی دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک سال ۱۳۷۸ دانشگاه علوم پزشکی ایران بیمارستان فاطمه
  •  فارغ التحصیل دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک سال ۱۳۸۱
  • دبیر کنگره جراحان پلاستیک ایران سال ۱۳۸۹
  •  کارشناس پزشک قانونی و نظام پزشکی به مدت ۱۰ سال در زمینه بررسی جرائم جراحی پلاستیک
  •  عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
  •  عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی چقدر است ؟

به تمامی افراد زیباجو که خواستار انجام جراحی زیبایی بینی ، هستند ؛ توصیه می شود به پزشک مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند ؛ چرا که ، هزینه عمل زیبایی بینی در هر فرد متغیر بوده و پس از مراجعه نزد پزشک ، مشخص می گردد. در رابطه با چگونگی پرداخت هزینه جراحی زیبایی بینی توسط بیمه که سوالات بسیاری در رابطه با آن وجود دارد ؛ باید ذکر کرد که بیمه ، به هیچ عنوان هزینه جراحی های زیبایی را متقبل نمی شود.

پیشنهاد مطالعه
دستکاری بینی بعد از جراحی بینی

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | چهره جذاب با جراحی زیبایی بینی

چه نوع بینی هایی برای انجام عمل بینی نیمه فانتزی مناسب هستند ؟

افرادی که قصد دارند جراحی زیبایی بینی انجام دهند ممکن است این دغدغه را داشته باشند که چه نوع جراحی مناسب آن ها است. در واقع باید گفت بینی استخوانی به دلیل پوست نازک ، غضروف های قوی و استخوان های مستحکم بهترین و مناسب ترین نوع بینی برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی می باشد.

این نوع جراحی در بینی های گوشتی که پوست بسیار ضخیم و غضروف های ضعیفی دارند ، پیشنهاد نمی شود ؛ زیرا نمی توان ظرافت زیادی را در این فرم از بینی ها ایجاد نمود و به دلیل پوست ضخیم بینی در نتیجه بینی حالت مصنوعی و بد شکلی پیدا می کند. به همین دلیل افرادی که بینی گوشتی دارند و خواستار بینی به فرم نیمه فانتزی هستند ، باید این نکته را در نظر داشته باشند که ممکن است در نهایت از نتیجه جراحی ، رضایت مطلوبی به دست نیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *