چهره ای جذاب با جراحی زیبایی بینی

چهره ای جذاب با جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی و چهره جذاب

چهره جذاب با جراحی زیبایی بینی | بینی را می توان عضو کانونی صورت تعریف کرد که تاثیرات آن روی سایر بخش های صورت می تواند زیبایی مولفه های دیگر را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. خدمات جراحی بینی که روی رفع ایرادات این عضو کانونی تمرکز دارد به بهبود مشکلاتی از قبیل انحراف، قوز، باز بودن بیش از حد پره ها، و ایراداتی که در پس چارچوب داخلی این اندام نهفته است می پردازد.

قرار گرفتن تحت جراحی بینی به دست یک متخصص با تجربه و ماهر که به پشتوانه اشراف کامل بر آناتومی این اندام و تسلط بر تکنیک های پیشرفته روز می تواند عمل بینی را به بهترین شکل به انجام برساند قابل اطمینان ترین روش برای دستیابی به یک نقطه موفقیت امیز نتیجه فانکشنال و زیبایی در این اندام و خلق نسخه ای دوست داشتنی تر از چهره فرد محسوب می شود.

چهره جذاب با جراحی بینی

جراحی بینی با اجرای مدل های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی متناسب با آنچه در خور چهره بیمار است، به خلق تغییراتی در این اندام می پردازد تا با این تغییرات مثبت و در خور و متناسب با چهره، بهبودی تحسین برانگیز را در آن خلق کند. نکته قابل توجه تر اینکه نتیجه ای که در پی سپردن جراحی به دست یک جراح بینی حاذق و با تجربه به دست آمده است می تواند ماندگاری خود را برای مدت های طولانی حفظ کرده و بیمار را برای یک عمر از لذت جذاب بودن چهره بهره مند سازد.

پیشنهاد مطالعه
جراحی بینی در خدمت سربازی

همه این اتفاقات خوشایند و تغییرات چشمگیر به مدد پیشرفت هایی است که در دانش و تکنولوژی رخ داده و متخصصان حوزه های مختلف از جمله جراحی بینی با بهره بردن از آنها توانسته اند تغییراتی را در بینی افرادی که مدت ها از بدشکلی این اندام رنج می برده اند، بوجود آورده و نسخه جذاب تری از آنها را خلق نمایند.

جراح بینی اصفهان |  جراحی زیبایی بینی اصفهان |  رویکرد جراحی زیبایی بینی 

رویکرد جراحی زیبایی بینی

عمل بینی با دو رویکرد باز و بسته برای شکل دهی به این اندام وارد عمل می شود تا با تغییرات مثبتی که در چهره افراد ایجاد می کند، علاوه بر ارتقا دادن جذابیت چهره تاثیرات مثبتی را روی سلامت روان آنها بر جای گذارد. به این ترتیب، بسیاری از افراد در زمان برقراری تعاملات اجتماعی با دیگران دیگر درگیر این دغدغه نمی شوند که چگونه از غربال قضاوت فرد مقابل در حال گذر هستند.

عمل بینی بعنوان یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی روز در دنیا، امروزه مردان و زنان بسیاری را به سمت خوب جلب کرده است و ایران بعنوان کانون تمرکز بهترین جراحان بینی، بعنوان یکی از مراکز توریستی درمانی در سطح دنیا معرفی شده که هر ساله تعداد بسیاری را از کشورهای دیگر با هدف بهره مندی از توان جراحی بالای متخصصان به نام این کشور و نیز لذت بردن از جاذبه های توریستی این کشور کهن به سمت آن جلب می کند.

ظهور تکنیک های پیشرفته و بالا رفتن آمار متقاضیان زیبایی و آمار مربوط به نتایج موفقیت آمیز و تاثیرات مثبت روحی روانی آن همه تصویری از یک نگرش جهت یافته در راستای ارتقاء کیفیت بشر و بهبود بنیادین مقابله با استنباط های غلط در حمایت از ارزش های فردی و ایده آل های زندگی می باشد.

پیشنهاد مطالعه
خونریزی بعد از عمل بینی

همراه ما باشید با مطالب جذاب و خواندنی دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان و فوق تخصص جراحی پلاستیک اصفهان  :

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان |

چه مدت بعد از رینوپلاستی ورم بینی میخوابد؟

چهره جذاب با جراحی زیبایی بینی | متورم شدن بینی پس از جراحی امری کاملا طبیعی و اجتناب ناپذیر است. بسته به گستردگی اصلاحات و ضخامت پوست ، میزان ورم برای هر فرد ممکن است متغیر باشد اما به طور کلی با گذشت یک ماه بخش زیادی از ورم کاهش می یابد.

چگونه باید بعد از عمل بینی ام را پاک کنم؟

رعایت بهداشت صحیح بینی برای پیشگیری از عفونت بعد از عمل بسیار حائز اهمیت است. پزشک به بیمار نحوه شستشوی صحیح بینی را آموزش می دهد. بیمار می تواند در منزل محلول سالین تهیه کرده و از آن برای شستشوی بینی با استفاده از سرنگ استفاده کند.

پیشنهاد مطالعه
تورم و کبودی بینی

آیا تغییر در شکل بینی با روش بدون جراحی امکان پذیر است؟

روش تزریق فیلر تکنیکی است که برای رفع ناهمواری ها در سطح بینی مورد استفاده قرار می گیرد ولی به هیچ وجه نمی تواند در چارچوب بینی تغییر شکل ایجاد کند. تزریق فیلر یک نتیجه موقتی را به دست می دهد و تنها برای یک دوره شش ماهه میتواند ناهمواری های سطح بینی را رفع کند. در صورتی که فرد خواهان رفع دائمی ایرادات بینی خود باشد جراحی بینی تنها راه چاره اوست.

چه زمان می توان ورزش کردن را بعد از عمل بینی از سر گرفت؟

از سر گرفتن زود هنگام ورزش بعد از جراحی باعث وارد آمدن فشار به بینی می شود و به همین دلیل هر گونه فعالیت فیزیکی که باعث وارد آمدن فشار به بینی شود برای مدتی ممنوع است. بعد از سپری شدن یک چارچوب زمانی، بیمار می تواند با احتیاط فعالیت های فیزیکی و ورزشی را آغاز کند.

آیا چسب زدن به بینی بعد از عمل ضرورت دارد؟

چسب زدن به بینی با هدف کمک به کاهش سریع تر ورم انجام می پذیرد. از طرفی به پوست بینی هم کمک می کند تا با چارچوب تازه شکل داده شده سازگار شود و از چارچوب بینی در طول دوره بهبود مراقبت و محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *