جراحی پلاستیک؛ حقیقتی غیرقابل انکار

جراحی پلاستیک؛ حقیقتی غیرقابل انکار

جراحی پلاستیک فعلا یک حقیقت غیرقابل انکار است که باید فرهنگ سازی شود تا در راه درست انجام شود؛ ضمن اینکه همه دنیا چهره های طبیعی افراد را دوست دارند.

جراحی پلاستیک یک وسیله است که می تواند از آن استفاده درست یا غلط شود؛ به عنوان مثال افرادی می آیند و انتظار دارند که با کشیدن صورت چهره شان به طور کلی تغییر کند، این عمل امکان پذیر نیست و یکسری باورهای غلط است. به یاد دارم که روزی عکس یک مجرمی را آوردند و به من گفتند که اگر این شخص برای انجام عمل جراحی پیش شما آمد، برایش عمل جراحی انجام ندهید.

متاسفانه در حیطه عمل های جراحی پلاستیک و زیبایی یکسری باورهای غلط وجود دارد که باید مقابل آن ها را بگیریم.

لازم است در اینجا توضیح دهم که همیشه بینی باید با صورت بالانس شود. بینی متعادل قطعا بینی خود افراد است نه بینی عمل کرده ای که گاهی با صورت افراد بالانس نیست.

جراحی پلاستیک فعلا یک حقیقت غیرقابل انکار است که باید فرهنگ سازی شود تا در راه درست انجام شود؛ ضمن اینکه همه دنیا چهره های طبیعی افراد را دوست دارند اما نمی دانم چرا متاسفانه ایرانی ها با چهره طبیعی مشکل دارند و دوست ندارند طبیعی باشند.

در اینجا لازم است بگویم عمل های ترمیمی خیلی سخت است. همیشه خراب کردن خیلی ساده تر از بازسازی است. بنابراین توصیه ام به افراد این است که فکر شده پیش بروند.

پیشنهاد مطالعه
هندی ها، پیشتازان جراحی ترمیمی در جهان

2 دیدگاه در “جراحی پلاستیک؛ حقیقتی غیرقابل انکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *