مشکل تورم لب ها بعد از عمل بینی

مشکل تورم لب ها بعد از عمل بینی

علت و نحوه رفع مشکل تورم لب ها بعد از عمل بینی

تورم لب ها بعد از عمل بینی | هر روز بسیاری از عمل‌ های جراحی بینی با هدف زیبایی یا پزشکی انجام می گردد. این عمل جراحی در چهره موجب ایجاد تغییراتی چشمگیر می ‌شود. و حتی توانایی این را دارد که بر روی دیگر اعضای صورت چون فرم و ظاهر گونه ‌ها و یا لب‌ها تاثیر داشته باشد.

بنا به چنین دلایلی تعداد زیادی از افراد از انجام عمل جراحی بینی ترسیده و یا در خصوص عواقب آن دچار تردید می ‌شوند.

همراه ما باشید با مطالب جذاب و خواندنی دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان و فوق تخصص جراحی پلاستیک اصفهان  :

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | هزینه انجام عمل زیبایی بینی

آیا عمل جراحی بینی بر فرم لب‌ ها تأثیر دارد؟

در حقیقت بعد از عمل جراحی بینی، لب اشخاص ورم کرده و احساس ترس نسبت به بروز این مشکل ذارند. ولی اصلا جای نگرانی نیست و تأثیر عمل جراحی بینی روی لب به طور کوتاه مدت و موقتی می باشد. بعد از مراقبت‌ های پس از عمل جراحی بینی، این ورم بهبود یافته و لب‌ های فرد بیمار به حالت عادی باز می گردد. در حقیقت لب فوق یکی از اعضایی می باشد که نسبت به لب پایینی خیلی شدید ورم می ‌کند.

پیشنهاد مطالعه
راهکارهای کوچک کردن سوراخ های بینی

بعد از عمل بینی بی حسی لب فوق نیز، حاکی از آن می باشد که لب فوق از این عمل، تأثیر پذیری بسیاری داراست. برای بهبود کامل، ورم لب فوق و خود بینی به ۱ سال زمان احتیاج دارند. البته لازم به ذکر می باشد که در طی ۶ ماه اول، این ورم خیلی سریع بهبود پیدا می کند و برای فرد در شش ماه دوم، تغییرات آن حتی هم محسوس نمی‌ گردد.

برای درمان سریع ورم لب و بینی چه کنیم؟

برای درمان سریع ورم، عمل کردن به نکات مراقبت ‌های پس از عمل جراحی بینی، مهم ‌ترین کار می باشد که برای شما از طرف پزشک جراح بینی تجویز شده است. دقت داشته باشید که اگر این موارد را جدی نگیرید امکان دارد ورم لب و بینی شما رفع نشود و یا با عوارض جدید تری از جمله افتادگی بینی روبه رو گردید. به مواردی که سبب رفع ورم لب و بینی می شود اشاره کرده ایم :

پیشنهاد مطالعه
جراحی بینی با هدف درمان مشکلات تنفسی

استفاده از کمپرس یخ؛ از دیگر روش‌ های خیلی تأثیر گذار بر درمان سریع ورم، کمپرس یخ می باشد. شما توانایی این را دارید که روی نواحی که ورم کردن، به مدت چند دقیقه هر روز کمپرس یخ را قرار دهید. این کار در هر روز با تکرار چند باره، به فرایند درمانی خود سرعت خواهید بخشید. البته دقت داشته باشید که فقط با تجویز پزشک، استفاده از کمپرس یخ انجام گردد.
استفاده از بعضی از مسکن هانیز توانایی این را دارد که تا حد بسیاری ورم‌ های پس از عمل جراحی بینی را کاهش دهد. البته استفاده کردن مسکن قطعا لازم است با تجویز پزشک جراح بینی انجام شود و از استفاده خودسرانه مسکن جلوگیری شود.

پیشنهاد مطالعه
آیا جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی تأثیرگذار است یا خیر ؟!

جراح بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی اصفهان | جراحی زیبایی بینی بسته یا باز ؟؟؟

آیا عمل جراحی بینی بر طرح لبخند تأثیر دارد؟

در حقیقت تعداد زیادی از افراد حس می ‌کنند طرح لبخند آن‌ ها، با انجام عمل جراحی بینی تغییر یافته و لبخند های زیبا تری را خواهند داشت. در واقع مطابق گفته‌ های متخصصان، عمل جراحی بینی بر روی لبخند افراد هیچگونه تأثیری نداشته و نوع خندیدن این افراد و فرم و شکل لبخند شان پیش و پس از عمل یکی می باشد.

چگونگی تأثیر عمل بینی بر خندیدن

در حقیقت در بینی انسان‌ ها ماهیچه ‌ای وجود دارد که موقع خندیدن، بینی را به طرف پایین می‌ کشد. همین کار موجب می‌ شود تا لبخند هایتان جذابیت و زیبایی کافی را نداشته باشد. در حین عمل جراحی بینی جراح توانایی این را دارد که در داخل بینی یک برش مخفی را ایجاد کرده و بوسیله آن موجب می شود تا بینی را ماهیچه ‌ای که پایین می ‌کشد، به کار خود عمل نکند. خلاصه شما دارای لبخندی با جذابیت بیشتر و زیباتری خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *