Tetracycline ointment after rhinoplasty

Tetracycline ointment after rhinoplasty

In this article from Dr. Majid Rasti's site جراح بینی And Isfahan Plastics to examine the important issue: Tetracycline ointment after rhinoplasty پرداخته ایم.

I suggest you read this article to the end and at the end, if you have any questions, send them to Mr. Doctor in the comments section at the bottom of the page..

After Rhinoplasty (Rhinoplasty surgery) مراقبت های لازم از بینی تازه جراحی شده خیلی مهم می‌باشد. یکی از این مراقبت ها استفاده از پماد تتراسایکلین بعد از جراحی بینی است. در این مقاله تصمیم داریم تا آموزش کامل نحوه زدن پماد تتراسایکلین بعد از جراحی بینی را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

 

خاصیت پماد تتراسایکلین

مصرف پماد تتراسایکلین پس از جراحی زیبایی بینی (Rhinoplasty surgery) در کنار چرب نگه داشتن بخیه بینی کمک به بهبود زخم های ایجاد شده می‌کند. اما برای مصرف پماد تتراسایکلین باید دقت لازم انجام شود تا بهترین تاثیر خود را برای بهبود زخم ها داشته باشد.

Study suggestion
شکاف لب

همچنین پماد تتراسایکلین به دلیل خاصیت آنتی بیوتیک بودن برای جلوگیری از عفونت زخم ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

طریقه مصرف پماد تتراسایکلین

پس از عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) نیاز است تا بعد از برداشتن تامپون بینی روزی ۳ مرتبه پس از شستشوی بینی به بخیه بینی پماد زده شود.

برای این منظور باید قبل از مصرف پماد ابتدا باید محل بخیه ها را تمیز کنید. برای این کار گوش پاکن را با سرم شستشو آغشته نمایید و سپس چربی های پماد قبلی را با گوش پاکن آغشته به سرم شستشو تمیز نمایید. تا تمام چربی های پماد که بر روی بخیه ها به جای مانده است پاک شود.

Study suggestion
Why nose is glued?,fa

سپس مقدار کمی از پماد را روی گوش پاکن تمیز گذاشته و آرام بر روی بخیه های بینی بمالید. طوری که یک لایه نازک از کرم بر روی زخم ها مالیده شود و سپس قسمت ابتدایی داخل سوراخ های بینی نیز با پماد چرب شود. اگر مقدار پماد مالیده شده بر روی زخم ها بیش از حد باشد جلوی رسیدن هوا به زخم ها را میگیرد و باعث می‌شود زخم ها پس از عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) دیرتر بهبود یابند.

به همین ترتیب روزی ۳ مرتبه ابتدا پماد قبلی را از روی زخم ها به وسیله گوش پاکن و سرم شستشو برداشته و سپس لایه ای نازک از پماد را بر روی زخم ها بزنید.

Study suggestion
مشکلات مرتبط با افتادگی بینی چیست؟

If it is useful, share it with others.

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery

Of nose surgery

For more information turn to the address and hours of operation and registration تماس Visit website.

سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها ارسال نمایید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + two =