Loratadine after rhinoplasty

Loratadine after rhinoplasty

In this article from Dr. Majid Rasti's site جراح بینی And Isfahan Plastics to examine the important issue: لوراتادین بعد از عمل بینی پرداخته ایم.

I suggest you read this article to the end and at the end, if you have any questions, send them to Mr. Doctor in the comments section at the bottom of the page..

یکی از قرص هایی که پس از جراحی بینی از سوی پزشکان به بیمارانی که به تازگی جراحی زیبایی بینی انجام داده اند تجویز می‌شود مصرف لوراتادین بعد از عمل بینی می‌باشد. در این مقاله تصمیم داریم به بررسی مصرف این قرص بپردازیم و تمامی معایب و محاسن مصرف لوراتادین بعد از عمل بینی را برای شما عزیزان بیان کنیم. با ما همراه باشید.

حساسیت بینی تازه جراحی شده

بینی پس از جراحی بسیار حساس و شکننده می‌باشد و در هفته های اول پس از جراحی لازم است تا از مراقبت های بسیاری برای بینی تازه جراحی شده انجام شود.

Study suggestion
Is the limit for small nose to nose there?

حال تصور کنید پس از جراحی زیبایی بینی (Rhinoplasty surgery) دچار سرماخوردگی یا حساسیت فصلی شوید و بینی شما دارای آبریزش بینی ، گرفتگی بینی و یا التهاب بینی شود.

این اتفاق برای بینی تازه جراحی شده می‌تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد و به بینی فشار بیاورد. همانطور که گفته شد بینی پس از عمل بینی بسیار حساس می‌باشد و باید با دقت از آن مراقبت کنید.

لوراتادین چیست ؟؟؟

لوراتادین دارویی است که در صورت مواجهه با اتفاقات گفته شده مثل سرماخوردگی و یا حساسیت فصلی برای جلوگیری از ایجاد مشکلات برای بینی مصرف می‌شود.

در واقع لوراتادین دارویی ضد حساسیت می‌باشد که در صورتی که بیمار پس از عمل زیبایی بینی (Rhinoplasty surgery) دارای آبریزش بینی ، گرفتگی بینی و یا التهاب بینی شود. می‌تواند با مصرف این دارو حساسیت های به وجود آمده را برطرف سازد.

Study suggestion
Types of scars,fa

 

داروی لوراتادین شبیه به آنتی هیستامین است اما تاثیر گذاری آن بیشتر است و همانند آنتی هیستامین با مصرف آن دچار خواب آلودگی نمی‌شوید.

همچنین لوراتادین به کاهش ورم بینی نیز کمک می‌کند و بسیاری از پزشکان این دارو را برای کاهش ورم بینی پس از عمل زیبایی بینی (عمل رینوپلاستی) به بیماران خود نیز تجویز می‌کنند.

مصرف لوراتادین معمولا روزی یک بار تجویز می‌شود و بیمار پس از چند ساعت تاثیرات آن را آشکارا مشاهده می‌کند.

بهتر است قبل از مصرف این دارو حدود یک ساعت پیش از آن غذا میل کنید و با معده خالی این دارو را مصرف نکنید.

عوارض لوراتادین چیست ؟

این دارو عوارض خواصی نداشته و می توان به راحتی و دور از استرسی مصرف شود.

اما توصیه می‌شود از خرد کردن و مصرف کردن این دارو خودداری شود. و اگر دارای بیماری آسم و یا نارسایی کبدی و کلیوی هستید یا اگر در دوران بارداری به سر می‌برید حتما پیش از مصرف این دارو به پزشک خود اطلاع دهید تا در صورت صلاح دید پزشک خود مصرف این دارو را شروع کنید.

Study suggestion
مراقبت های بعد از جراحی بیني

در آخر مصرف این دارور را با توجه به نظر پزشک خود می‌توانید بین ۳ الی ۶ ماه پس از عمل بینی (عمل رینوپلاستی) خود ادامه دهید و حتما با نظر پزشک خود مصرف این دارو را قطع نمایید.

If it is useful, share it with others.

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery

Of nose surgery

For more information turn to the address and hours of operation and registration تماس Visit website.

سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها ارسال نمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + eleven =