ترس از جراحی بینی

ترس از جراحی بینی

In this article from Dr. Majid Rasti's site جراح بینی And Isfahan Plastics to examine the important issue: ترس از جراحی بینی پرداخته ایم.

I suggest you read this article to the end and at the end, if you have any questions, send them to Mr. Doctor in the comments section at the bottom of the page..

ترس از جراحی بینی یکی دیگر از دسته نگرانی‌های بین بیمارانی است که تصمیم به انجام عمل زیبای بینی دارند. به طور کلی ترس از عمل بینی ناشی از وحشت از بیهوشی، درد و عوارض عمل جراحی زیبایی بینی می باشد.

معمولاً ترس ناشی از عمل زیبایی بینی. به دلیل تجربه نکردن آن و همچنین نا آگاهی از پروسه جراحی بینی می باشد.

بررسی عوامل مختلف ترس ناشی از عمل بینی

ترس از بیهوشی

بعضی از بیماران می باشند که از بیهوشی در حین انجام جراحی بینی ترس دارند. ترس از بیهوشی به دلیل امکان بروز خطر در حین بیهوشی به وجود می آید. لازم به ذکر است که متخصصان بیهوشی با تبحر و تخصص خود بیهوشی کاملا بی خطر را برای بیماران به ارمغان می آورند و در حین جلسه مشاوره با اطلاع دادن به پزشک خود و توضیحات ایشان می توانید بر ترس خود غلبه کنید.

Study suggestion
Before Rhinoplasty What should I do?

درد عمل بینی

جالب است که بدانید که حدود ۹۰ درصد است از بیمارانی که جراحی بینی می شود پس از انجام عمل جراحی بینی دردی احساس می کند و نیاز به تجویز داروهای مسکن نمی باشد. حدود ۱۰ درصد از بیمارانی که جراحی زیبایی بینی می شوند پس از عمل احساس درد می‌کند که نیاز به تجویز داروهای مسکن برای رفع درد آنها می باشد. این درد بیشتر از چند روز به طول نمی انجامد و برطرف می شود.

ترس از نتیجه جراحی بینی

تعدادی از بیماران هستند که از نتیجه انجام عمل زیبایی بینی خود ترس دارند. برای غلبه بر این ترس ابتدا باید در انتخاب بهترین جراح بینی با دید باز عمل کنید. تا با مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط آن پزشک و همچنین مشورت با بیماران قبلی آن حس اطمینان بیشتری نسبت به نتیجه جراحی بینی خود داشته باشید.

Study suggestion
باورهای غلط در زیبایی

مشکلات تنفسی بعد از عمل بینی

بیماران نیز می‌باشند که از وجود مشکلات تنفسی پس از انجام جراحی زیبایی بینی هراس دارند. باید بدانید که در مواردی نادر امکان مشکلات تنفسی برای بیمار وجود دارد. که دلیل آن مربوط به کوچک کردن بینی بیش از اندازه مناسب و یا بریدگی های شدید در بینی می تواند باشد. پس با انتخاب جراح متبحر و متخصص می توانید خطر بروز مشکلات تنفسی را پس از انجام عمل زیبایی بینی به حداقل برسانید.

نظر دیگران در ارتباط با نتیجه عمل بینی

این که با انجام عمل زیبایی بینی ظاهر زیباتر داشته باشید. برای همگان مورد علاقه و جذاب می باشد. اما این که خودتان از ظاهر خود رضایت داشته باشید باید در اولویت قرار بگیرد. شکل و فرم بینی کاملا موضوعی سلیقه ای می باشد و امکان دارد پس از انجام عمل بینی با وجود رضایت مندی خود از نتیجه جراحی بینی خود نظرات منفی از جانب اطرافیان در خصوص فرم بینی جراحی شده خود داشته باشید. با رویارویی با این اتفاق ابتدا با دانستن موارد گفته شده و حفظ اعتماد به نفس خود از تاثیر نظرات اطرافیان بر خود می توانید جلوگیری کنید.

Study suggestion
Recovery of lost species by injecting gel

با دانستن مواردی که در این مقاله گفته شد می توانید بر ترس انجام عمل بینی خود جلوگیری کرده و با خیال آسوده اقدام به جراحی بینی کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

If it is useful, share it with others.

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery

Of nose surgery

For more information turn to the address and hours of operation and registration تماس Visit website.

سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها ارسال نمایید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =