As long as your nasal plaster is not removed, you should avoid the following,fa:

As long as your nasal plaster is not removed, you should avoid the following,fa:

🔶Ta when plaster بینی You are not removed should avoid the following:.

✅Zrbh handling different things- گچ بینی شما محکم است اما ضخامت آن به اندازه ی گچ بازو یا پا نیست. ضربات محکم یا اثرات خشن می تواند از طریق همان گچ به بینی شما آسیب بزند. نیازی نیست که دست خود را جلوی صورتتان بگیرید و راه هر چیزی که ممکن است به صورت شما نزدیک شود را مسدود کنید، فقط حواستان به اطرفتان باشد تا حتی الامکان از وارد شدن هر گونه ضربه به صورت شما جلوگیری شود.

Debut ✅Kshydn nose- با شروع فرآیند بهبود، تورم بینی فروکش می کند و ممکن است گچ بینی شما شل شود. حتی ممکن است آنقدر شل شود که نزدیک به افتادن باشد. حتی اگر اینطور بود وسوسه نشوید که آن را بکنید. کندن و کشیدن باعث می شود گچ بینی زودتر از موقع در بیاید و به بینی و فرآیند بهبود شما آسیب بزند.

Study suggestion
Do nasal plastic surgery in the elderly is possible?

✅Khys plaster nose- گچ بینی هم مانند همه ی گچ ها نباید خیس و مرطوب شود. آب باعث می شود که گچ بینی شل شود و نقش کاربردی و ساختاری خود را از دست بدهد و این یعنی نمی تواند وظیفه ی حمایت و پشتیبانی از بینی شما را در طول دوران بهبود به خوبی انجام دهد. تا قبل از اینکه گچ بینی شما برداشته شود برای جلوگیری از خیس شدن صورتتان از اسفنج یا وان حمام استفاده کنید. اگر واقعا نیاز دارید که صورتتان را بشویید این کار را خیلی با دقت انجام دهید و سعی کنید اطراف گچ بینی نروید.

Study suggestion
بهترین جراحی زیبایی بینی

Suggested for you:

If you are like other friends who are looking for a good surgeon to do nose plastic surgery خود هستند گیج و سرگردان شده اید و نمیدانید کدام جراح بینی و پلاستیک را انتخاب کنید، ما به شما پیشنهاد میکنم آقای Doctor Majid Rasti ardakani جراح پلاستیک اصفهان و Of nose surgery را به عنوان جراح خود برای انجام جراحی های زیبایی بینی خود انتخاب کنید، بدون شک این انتخاب از بهترین انتخاب های شما خواهد بود چرا که دکتر مجید راستی از پزشکان خوب، ماهر، باتجربه هستند که عمل های جراحی بینی را با دانش بالا و تجربه های زیاد در این زمینه انجام می دهند.


Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery

Of nose surgery

For more information turn to the address and hours of operation and registration تماس Visit website.

2 دیدگاه در “As long as your nasal plaster is not removed, you should avoid the following,fa:

  1. با سلام .اقای دکتر لطفا درمورد کوچک شدن ارتفاع بینی بعد ازعمل توضیح بدین.اگر بعد عمل ارتفاع کوچک نشود با ترمیم قابل کوچک شدن است؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 1 =,en