تاثیر جراحی بینی روی گونه

تاثیر جراحی بینی روی گونه

تاثیر جراحی بینی روی گونه

تغییرات چهره بعد از عمل بینی

تعدادی از بیماران قبل از انجام جراحی زیبایی بینی از تاثیر جراحی بینی روی گونه پرس و جو می‌کنند. که تصمیم داریم در این مقاله از سایت دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان به بررسی تاثیر جراحی بینی روی گونه بپردازیم تا ببینیم آیا واقعا عمل زیبایی بینی یا جراحی رینوپلاستی تاثیری بر شکل گونه های بیماران دارد یا خیر ؟ بینی یکی از اصلی ترین اجزای صورت برای ایجاد زیبایی و حفظ تناسب بین دیگر اجزای صورت می‌باشد. بی‌شک شکل بینی و بی نقص بودن آن تاثیر بسزایی در ایجاد تقارن بین دیگر اجزای صورت به وجود می‌آورد.

پیشنهاد مطالعه
درمان افتادگی نوک بینی بعد از عمل بینی

تصور کنید فردی دارای چشمان رنگی و گونه های برجسته طبیعی باشد اما دارای بینی منقاری شکل و بزرگ باشد. به طبع در این فرد با داشتن بینی نامتقارن باعث می‌شود تا دیگر اجزای صورت که زیبا و متناسب می‌باشند کمتر زیبایی آنان به چشم بیاید.
بینی به دلیل آن که از دیگر اجزای صورت بیرون زده می‌باشد، بیشتر به چشم می‌آید و از آن جایی که تقریبا در مرکز صورت قرار گرفته است بیشتر در کانون توجه است.

تاثیر جراحی بینی روی گونه | جراح بینی اصفهان

حال بیایید این نکته را در نظر بگیرید که اگر فردی دارای گونه های برجسته هم باشد. برجستگی گونه به اندازه برجستگی بینی نمی‌باشد. و اگر بینی بد شکل باشد. در آن صورت از نمای نیم رخ زیبایی گونه برجسته زیبا به چشم نمی‌آید.

پیشنهاد مطالعه
عوامل بروز گوشت اضافی بعد از عمل بینی

|برای ورود به صفحه اینستاگرام دکتر مجید راستی اینجا کلیک کنید|

نتیجه گیری

با توجه به مطالب بالا می‌توانیم این‌گونه دریابیم که با انجام عمل زیبایی بینی و ایجاد تناسب، دیگر اجزای صورت بیشتر در دید قرار می‌گیرند و زیبایی های دیگر صورت فرد بیشتر نمایان می‌شود.

در انتها در ارتباط با رابطه جراحی زیبایی بینی با شکل گونه ها باید بگوییم. که با انجام عمل بینی (جراحی رینوپلاستی) تغییری در شکل گونه ها به وجود نمی‌آید. و تنها با انجام عمل بینی و کوچکتر شدن آن گونه ها خوش فرم تر به نظر می‌آید.


مطالب پیشنهادی : 

مراقبت بعداز جراحی تقویت غضروف بینی

پیشنهاد مطالعه
ضربه به بینی عمل شده

مصرف قرص اناهیل برای ورم بینی (قرص آناناس)

ماندن نخ بخیه در بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 12 =