بی حسی بینی بعداز جراحی

بی حسی بینی بعداز جراحی

بی حسی بینی بعداز جراحی

بی حسی بینی بعداز جراحی یکی از دغدغه هایی هست. که پس از عمل زیبایی بینی بیماران با آن روبرو می شوند. ببی حسی بینی بعداز جراحی زیبایی بینی فقط معطوف به نوک بینی نمی باشد و امکان دارد. در لب بالایی نیز احساس بی حسی بعد از جراحی بینی وجود داشته باشد. حال دلیل این بی حسی چیست و تا چه زمان پس از جراحی زیبایی بینی برطرف می شود.؟

دلیل بی حسی نوک بینی بعد از جراحی بینی

در حین جراحی بینی به دلیل دستکاری غضروف نوک بینی برای تغییر شکل مورد نیاز و همچنین در صورت وجود انحراف بینی و اصلاح تیغه بینی در حین عمل بینی عصب‌های بینی در ناحیه نوک بینی و زیر بینی در قسمت لب بالایی حساس می شوند. و پس از عمل زیبایی بینی احساس بی حسی در این نواحی وجود خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه
رانندگی بعد از عمل بینی

جراح بینی اصفهان | بی حسی بینی بعداز جراحی
مدت زمان بی حسی بینی بعداز جراحی

همانطور که گفته شد بی حسی نوک بینی و لب بالایی به دلیل تحریک شدن عصب های بینی به وجود می آید. و این موضوع موقتی است و پس از گذشت چند هفته پس از جراحی زیبایی بینی به حالت عادی خود باز خواهد گشت. اما در بعضی از موارد امکان دارد برطرف شدن بی حسی نوک بینی و یا لب بالایی چند ماه پس از عمل بینی طول بکشد. که باز این موضوع هم جای نگرانی نیست و روند بهبود عصب های بینی در هر فرد متفاوت است و با گذشت زمان به حالت اولیه خود باز خواهد گذشت.

پیشنهاد مطالعه
ورم چشم بعد از جراحی بینی

پس با توجه به موارد گفته شده در این مقاله بی حسی بینی بعداز جراحی و همچنین لب بالایی پس از جراحی زیبایی بینی به هیچ وجه جای نگرانی ندارد. .و به مرور زمان (حدود چند هفته تا نهایتا چند ماه) پس از عمل بینی به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

 


دکتر مجید راستی

جراح بینی اصفهان

برای دنبال کردن جدیدترین مطالب آموزشی و اخبار مطب در پیج اینستاگرام دکتر مجید راستی جراح بینی اصفهان کلیک کنید.


مطالب پیشنهادی : 

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی را یاد بگیرید !

اهمیت تغذیه مناسب بعداز عمل بینی

جراحی بینی مردان

تاثیر نوشیدن الکل بر جراحی بینی

مصرف ویتامین c بعداز جراحی بینی

جراحی بینی و سرما خوردگی

استفاده از یخ بعداز جراحی بینی

کامپوزیت دندان بعد از عمل بینی

بهترین زمان جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =