Lip gloss,,fa,Benefits, Fees and Costs,,fa,Injection of lip gloss,,fa,Highlighting the lips,,fa,Egoist nose beauty action,,fa,Archives of cosmetology and plastic surgery,,fa (مزایا، عوارض و هزینه)

Lip gloss,,fa,Benefits, Fees and Costs,,fa,Injection of lip gloss,,fa,Highlighting the lips,,fa,Egoist nose beauty action,,fa,Archives of cosmetology and plastic surgery,,fa (مزایا، عوارض و هزینه)

از فیلرهای تزریقی برای بهبود حالت لب‌ها و ایجاد ظاهری توپر ولی طبیعی در آن‌ها استفاده می‌شود. با افزایش سن، لب‌ها لاغر و باریک شده و خطوط عمودی در اطراف آن‌ها ایجاد می‌شوند که یک نشانه‌ی آشکار پیری می‌باشند. لب‌های توپر و برجسته ظاهری جوان و شاداب را در فرد ایجاد می‌کنند درحالی‌ که داشتن لب‌های لاغر و باریک ظاهر صورت را پیر و پژمرده نشان می‌دهد.

با استفاده از روش مناسب تزریق فیلر لب و البته فیلر مناسب می توان شکل لب ها را مشخص تر کرد و به آن ها حجم داد. به عبارت دیگر افرادی که حدود لب های آن ها مشخص نیست و یا حجم لب آن ها کم است می توانند با تزریق فیلر ظاهر لب های خود را بهتر کنند. در ضمن با تزریق فیلر لب می توان خطوط اطراف لب بویژه خطوط اطراف لب فوقانی را (که در اثر افزایش سن ایجاد می شوند) از بین برد. بعد از تزریق فیلر در لبه لب حدود لب مشخص تر می شود و و لب مختصری به سمت خارج بر می گردد. تزریق فیلر به داخل جسم لب سبب حجیم شدن لب می شود. بلافاصله بعد از تزریق می توانید تاثیر آن را ببینید.

مزایای تزریق ژل لب نسبت به سایر روش ها :


 • کبودی کمتر: کبودی و ورم تزریق ژل‌های هیالورونیک اسید از بقیه فیلرها کمتر است.
 • کنترل آسان حجم لب : متخصص به خوبی می‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد.
 • ماندگاری قابل قبول نتایج: هرچند نتایج تزریق ژل در لب دائمی نیست، اما ماندگاری رضایت‌بخشی، حدود ۶ ماه دارد.
 • سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها : اگر حرکت لب‌ها یا صحبت کردن باعث ایجاد توده یا برآمدگی شود، توده به راحتی حل و مشکل برطرف می‌شود.
 • پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک: چون مواد به کار رفته در ژل‌های تزریقی مشابه موادی است که در بدن وجود دارد، بعید است که باعث حساسیت شود. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

عوارض :


 • تورم و کبودی
 • قرمزی و تندرنس در ناحیه تزریق
 • خونریزی از ناحیه تزریق
 • کبودی شدید که تا ۷ الی ۱۰ روز ماندگار شود
 • غیر قرینگی لب به علت تزریق غیر قرینه
 • توده و برجستگی نامناسب لب
 • تزریق به داخل رگ و از بین رفتن قسمتی از بافت
 • زخم ،اسکار و سفت شدن لب
 • واکنش آلرژیک، قرمزی تورم و خارش

نکات قابل توجه :

برای کاهش درد تزریق ژل میتوان ناحیه را با بی حسی موضعی بیحس نمود یا با تزریق ماده بی حسی توسط پزشک معالج بی حس کرد پس از بی حسی مناسب با سوزن هایی بسیار ظریف و مخصوص ژل لب تزریق می شود.

ممکن است یخ برای کاهش درد و کبودی استفاده شود ولی هیچ گونه فشاری نبایستی در ناحیه تزریق ایجاد شود.

بلافاصله پس از تزریق از رژ لب و بوم لب استفاده نشود.

بلافاصله پس از تزریق شاهد تغییر در ناحیه لب خواهید بود.

هزینه ها :

 1. هزینه حق العمل جراح
 2. هزینه بیمارستان یا محل تزریق
 3. هزینه بیحسی یا بی هوشی
 4. هزینه دارو ( فیلر و .. )

در صورت ابتلا به مشکلات زیر از تزریق فیلر خودداری کنید :

 • عفونت فعال مثل هرپس دهانی
 • دیابت کنترل نشده
 • لوپوس
 • اختلالات انعقادی
 • در صورتی که سابقه تبخال در اطراف لب دارید قبل از انجام عمل به پزشک معالجتان اطلاع دهید تا داروی مناسب برایتان تجویز شود .

در صورتی که هرگونه دارویی استفاده میکنید چه داروهای نسخه شده توسط پزشک چه مکمل ها حتما به پزشک معالج اطلاع دهید .

رضایت شما مهمتر از هزینه ای است که می پردازید. وقتی که یک جراح پلاستیک را برای تزریق فیلر انتخاب می کنید در نظر داشته باشید که تجربه وی و راحتی شما مهمتر از پولی است که پرداخت می کنید .

contact us

Doctor Majid Rasti ardakani
Address: اصفهان-اصفهان-خیابان توحید میانی – ساختمان البرز
Phone: ۳۶۲۸۱۵۸۵ – ۰۳۱تلفن : ۳۶۲۸۱۵۸۶ – ۰۳۱
تزریق فیلر لب (برجسته ساختن لب)

تزریق فیلر لب (برجسته ساختن لب)

برجسته سازی لب یک روش زیبایی برای پر کردن و برجسته کردن لب شماست. امروزه استفاده از فیلرهای پوستی برای برجسته سازی شیوع بالایی دارد . انواع گوناگونی از فیلر پوستی برای تزریق به درون لب و اطراف دهان وجود دارند ولی شایع ترین پر کننده محصولات حاوی اسید هیالورونیک هستند .هیالورونیک اسید ترکیبی طبیعی است که در بدن یافت می شود و به افزایش حجم در لب شما کمک می کنند. این نوع فیلرهای پوستی فیلرهای اسید هیالورونیکی نامیده می شوند.

با کمک تزریق فیلر لب چه تغییراتی می توان در لب ها ایجاد کرد؟

از فیلرهای تزریقی برای بهبود حالت لب‌ها و ایجاد ظاهری توپر ولی طبیعی در آن‌ها استفاده می‌شود. با افزایش سن، لب‌ها لاغر و باریک شده و خطوط عمودی در اطراف آن‌ها ایجاد می‌شوند که یک نشانه‌ی آشکار پیری می‌باشند. Solid and prominent lips create a young and youthful appearance in the person, showing a thin and thin lips showing the appearance of the face old and withered.,,fa,Using,,fa.
با استفاده از روش Suitable for injectable lip filler and, of course, suitable filler can be used to specify the shape of the lips and give it a volume,,fa,Benefits of Filler Lip,,fa,You can shape the lips during injection,,fa,Control the volume of the lips,,fa. به عبارت دیگر افرادی که حدود لب های آن ها مشخص نیست و یا حجم لب آن ها کم است می توانند با تزریق فیلر ظاهر لب های خود را بهتر کنند. در ضمن با تزریق فیلر لب می توان خطوط اطراف لب بویژه خطوط اطراف لب فوقانی را (که در اثر افزایش سن ایجاد می شوند) از بین برد.

بعد از تزریق فیلر در لبه لب حدود لب مشخص تر می شود و و لب مختصری به سمت خارج بر می گردد. تزریق فیلر به داخل جسم لب سبب حجیم شدن لب می شود. بلافاصله بعد از تزریق می توانید تاثیر آن را ببینید.

مزایای فیلر لب :

 • حین تزریق میتوان به لب شکل داد
 • کنترل میزان حجم دهی لب : Your doctor will shape your lips while taking the injection, taking into account the beauty of your lips,,fa,Gradual treatment,,fa,The doctor can take injections at several meetings until the desired result is achieved,,fa.
 • درمان تدریجی: پزشک میتواند تزریق را در جلسات متعددی انجام دهد تا زمانی که نتیجه مورد نظر حاصل شود.
 • برجستگی های ناخواسته قابل رفع هستند: هر گونه برجستگی ایجاد شده بدلیل حرکات لب قابل رفع هستند.
 • کبودی اندک: درمقایسه با سایر فیلر ها کبودی و تورم اندک است.
 • ماندگاری: میزان ماندگاری تقریبا طولانی است ولی مادام العمر نیست.
 • عدم واکنش آلرژیک ناخواسته: چون فیلرهای هیالورونیک اسید از موادی مشابه بدن ساخته شده اند احتمال آلرژی بسیار ناچیز است.

نتیجه تزریق فیلر لب چه موقع ظاهر می شود؟

بلافاصله بعد از تزریق می توانید مشخص شدن حدود لب و حجیم شدن لب ها را ببینید. البته به سبب تورم محل تزریق ممکن است نتیجه نهایی تا چند روز قابل مشاهده نباشد. یادتان باشد که به دنبال تزریق در لب بسرعت لب ها ورم می کنند و این تورم ۳ تا ۵ روز طول می کشد. بنابراین در نهایت حجم لب ها کمتر از آنچه خواهد بود که بلافاصله بعد از تزریق می بینید.

دوام اثر فیلر تزریق شده برای لب چقدر است؟

مدت اثر فیلر بستگی به نوع فیلر تزریقی دارد. فیلرهایی از جنس اسید هیالورونیک معمولا حداقل یک سال باقی می مانند. البته توجه داشته باشید از آن جا که لب ها متحرک هستند، ممکن است فیلر تزریق شده در آن ها زودتر از نواحی دیگر صورت نظیر خطوط خنده جذب شود.
contact us
Doctor Majid Rasti ardakani
Address: اصفهان-اصفهان-خیابان توحید میانی – ساختمان البرز
Phone: ۳۶۲۸۱۵۸۵ – ۰۳۱تلفن : ۳۶۲۸۱۵۸۶ – ۰۳۱

عمل زیبایی بینی عقابی

عمل زیبایی بینی عقابی

بینی های رومی که همان بینی های عقابی می باشند حالتی دارند که پل بینی برجسته می باشد و ظاهر آنها به شکل منحنی و خمیده می باشد ، در واقع این نوع بینی ها شبیه منقار بینی می باشند و ظاهری نامتناسب و نامطلوب را در ظاهر شخص ایجاد می نمایند و موجب شده که جلوه لبها از بین برود و نیاز به عمل جراحی بینی عقابی دارند. با تغییر شکل در نوک بینی و زوایه بینی می توان علاوه بر برداشتن قوز بینی ، ظاهر بینی را زیبا کرده و در چهره شخص تعادل و هماهنگی را در صورت شخص ایجاد نمود . برای ایجاد زاویه ی مطلوب نازولابیال علاوه بر رفع قوز بینی، به تغییر شکل نوک بینی نیاز است. داشتن تجربه و هنر و مهارت زیاد برای ایجاد تعادل و هماهنگی در صورت به منظور دست یابی به نتیجه ای طبیعی ضروری است.

متد جراحی بینی عقابی

متد جراحی بینی باید براساس میزان خمیدگی بینی، ارتفاع پل بینی و محل نوک بینی و غیره انتخاب شود. به طور کلی چنانچه حالت قلابی شکل بینی زیاد شدید نباشد و تنها بخشی از پل بینی دارای برآمدگی کمی باشد، می توان به سادگی با ساییدن برآمدگی، بینی عقابی را اصلاح کرد. چنانچه شکل قلابی بینی شدید باشد، در جراحی بینی عقابی باید غضروف و استخوان بینی را برش داده و بخش برآمده را صاف کرد. به علاوه، باید به طور همزمان عمل جراحی بالا بردن نوک بینی با توجه به ارتفاع پل بینی انجام شود.

مراحل جراحی بینی

گام اول- بیهوشی

از داروهای مناسب استفاده می شود تا از راحتی کامل فرد حین عمل بینی اطمینان حاصل شود. بسته به صلاحدید Doctor و با توجه به مراجعات قبلی شما، عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی و یا ازطریق تزریق وریدی مواد آرام بخش همراه با بی حسی موضعی می باشد.

گام دوم- برش

با تقبل هزینه جراحی بینی ، عمل جراحی بینی به یکی از دو روش زیر انجام می شود:

• عمل جراحی بسته- برش های کوچک درون بینی و نامشخص هستند.

• عمل جراحی باز- برش ها در خارج بینی و در عرض کلوملا ایجاد می شوند.

از طریق این برش ها بافت نرم بینی بالا آورده می شود تا اجازه ی دسترسی جراح به ساختارهای درون بینی از جمله غضروف و استخوان را بدهد.

گام سوم- شکل دادن به ساختارهای بینی

بسته به نظر جراح و بیمار، ساختارهای بینی (استخوان ها و غضروف) برداشته می شوند و یا با استفاده از غضروف های پیوند شده از سایر بخش های بدن از جمله غضروف سپتوم بینی، گوش و یا دنده ها بازسازی می شود. در مورد عمل بینی عقابی، پل بینی برداشته می شود و استخوان های بینی در این ناحیه به هم متصل می شوند.

گام چهارم- اصلاح تیغه بینی

چنانچه تیغه بینی دارای انحراف باشد، روش صاف کردن سپتوم به کار گرفته می شود. در نتیجه ی جراحی زیبایی بینی تنفس از طریق بینی راحت تر انجام می شود.

گام پنجم- بخیه زدن

پس از اعمال تغییرات در ساختارهای بینی، پوست و بافت های نرم، دوباره بر روی این ساختارها قرار داده می شوند و برش های ایجاد شده بخیه زده می شوند.

گام ششم- ثابت نگه داشتن بینی

یک پانسمان بر روی بینی قرار داده می شود. در صورت اصلاح ساختارهای استخوانی، با استفاده از گچ بینی یا آتل از جنس پلاستیک یا الاستومر، بینی را ثابت نگه می دارند. ساختار و سپتوم بینی با استفاده از تامپون مناسب، از داخل تثبیت می شود.

گام هفتم- بازگشت به فعالیت های روزانه

پس از پایان عمل بینی عقابی ، بینی و گونه ها متورم می شوند. همچنین در ناحیه ی پلک پایین و گونه ها ممکن است کبودی مشاهده شود. این کبودی به مدت ۲ هفته باقی خواهد ماند. ورم بینی و ناحیه ی اطراف آن طی چند هفته فروکش خواهد کرد. معمولا ورم در موقع صبح بیشتر است. طی چند ماه، شکل بینی به حالت استاندارد آن بازخواهد گشت. پس از گذشت یک سال، شکل نهایی بینی قابل مشاهده خواهد بود.

contact us
Doctor Majid Rasti ardakani
Address: Iran-Isfahan-Tohid street – Building Alborz
Phone: ۳۶۲۸۱۵۸۵ – ۰۳۱

Phone : ۳۶۲۸۱۵۸۶ – ۰۳۱

 

Increasing Nose Surgery,fa

Increasing Nose Surgery,fa

بر خلاف جراحی بینی کاهشی، هدف جراحی بینی افزایشی این است که سایز کلی بینی را به تناسب افزایش دهد.

با اینکه این نوع جراحی بینی نسبت به جراحی بینی کاهشی رواج کمتری دارد اما هنوز هم افرادی هستند که ممکن است به این نوع جراحی نیاز داشته باشند. بینی این گونه افراد ممکن است به دلایل ژنتیکی یا دلایل زیست محیطی کوچک تر از حد نرمال باشد و ظاهر نامتناسبی را ایجاد کرده باشد.

در بعضی موارد جراحی ترمیمی یا جراحی ثانویه نیز ممکن است نیاز به افزایش سایز بینی داشته باشیم. در این گونه موارد، در جراحی اولیه، معمولا غضروف یا بافت بینی بیش از حد برداشته شده است و به همین دلیل در جراحی ترمیمی باید با افزایش سایز به وسیله پیوند غضروف یا روش های دیگر این مشکل را برطرف کرد.

 

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery، ترمیمی و سوختگی

Cable channel,,fa,To subscribe to a cable channel doctor Majid Rasti ardakani click,,fa : drmajidrasty@

اینستاگرام : drmajidrasti@

Is salty foods harmful to your recovery?,fa

Is salty foods harmful to your recovery?,fa

✔️ It may be the easiest way to rely on ready-made foods in times of recovery, as they are very comfortable to prepare and have less time.,fa. But the salt of these prepared foods and the effect on nose inflation may be a little worrying for you,fa.

✔If sodium intake can lead to accumulation of water under the tissues and worsening of the nasal congestion, it is not a concern for many patients.,fa. If you are concerned about this, or if you have a problem you should not consume, talk to your doctor before surgery to find out what to do.,fa.

✔️ You should eat after nasal nose surgery that has the highest nutritional value, such as fruits, cooked vegetables and protein and fiber sources.,fa.

✔ Healthy eating with this use of these healing foods will help you to improve and also be more comfortable during your recovery.,,fa,drmajidrasty @,,pl,Instagram,,fa,drmajidrasti @,,hr,Best Practitioner of Nasal Esfahan,,fa.

 

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery، ترمیمی و سوختگی

Cable channel,,fa,To subscribe to a cable channel doctor Majid Rasti ardakani click,,fa : drmajidrasty@

اینستاگرام : drmajidrasti@

پس از جراحی بینی مراقب دما باشید

پس از جراحی بینی مراقب دما باشید

✔️شما باید بعد از جراحی بینی مراقب دمای غذاهایی که مصرف می کنید باشید. غذاهای خیلی داغ و خیلی سرد می تواند ناراحتی شما را بدتر کند. برای این که احتمال سوختن دهان را در دوره ی نقاهت کاهش دهید، بهتر است مصرف سوپ داغ و دیگر غذاهای داغ را برای چند هفته محدود کنید.

✔هر چند غذاهای سرد نمی تواند شما را بسوزاند اما دمای خیلی پایین باعث می شود دهان و دندان های شما دچار گزش بشود و سردرد بگیرید که همین باعث می شود شرایط بهبود شما بدتر شود.

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery، ترمیمی و سوختگی

Cable channel,,fa,To subscribe to a cable channel doctor Majid Rasti ardakani click,,fa : drmajidrasty@

اینستاگرام : drmajidrasti@

Immediately after surgery,,fa,Soft foods,,fa,March 24,,fa : غذاهای نرم

Immediately after surgery,,fa,Soft foods,,fa,March 24,,fa : غذاهای نرم

✔If your nose surgery finishes and goes home, you may be very hungry.,,fa,Soft foods, which are somewhat mild and desirable, are very suitable for postoperative surgery,,fa. غذاهای نرم که تا حدودی مزه ی ملایم و مطلوبی دارند برای بعد از جراحی کاملا مناسب هستند.

✔ We have a lush soup and is a good example of nourishment after nasal surgery,fa. If you have nausea after surgery, you may not want to eat, and most of the time you want to drink clear liquids like water and juice.,fa. Continue to eat this diet, which often includes soft and fluid foods, for a few days until you get better and you can add more food to your diet.,fa.

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery، ترمیمی و سوختگی

Cable channel,,fa,To subscribe to a cable channel doctor Majid Rasti ardakani click,,fa : drmajidrasty@

اینستاگرام : drmajidrasti@

How long will nasal swelling fall after surgery?,,fa,March 20th,,fa

How long will nasal swelling fall after surgery?,,fa,March 20th,,fa

بینی شما در ۲ تا ۱۴ هفته اول جراحی دستخوش تغییرات قابل توجهی خواهد شد .

ورم بینی به تدریج در طول چند ماه اول جراحی بینیجذب خواهد شد و در نتیجه ظاهر بینی به تدریج تغییر خواهد کرد .

 • وقتی گچ بینی پس از یک هفته برداشته شود ، بینی شما متورم به نظر می آید که امری طبیعی است .
 • معمولا در هفته دوم بعد از جراحی بینی ، ورم و کبودی بینی به اندازه کافی فروکش خواهد کرد به طوری که یک فرد با نگاهی سرسری ممکن است متوجه نشود که بر روی بینی شما عمل جراحی صورت گرفته است .
 • بینی شما ممکن است برای چند ماه متورم و پف دار به نظر بیاید . بعد از ۳ الی ۴ ماه ورم بینی شما جذب خواهد شد اما ممکن است در عکس همچنان کمی پف دار به نظر بیاید .
 • برای اینکه شکل نهایی بینی شما مشخص شود حدودا یکسال زمان لازم است .

ورم بینی می تواند در طول این زمان باقی بماند به خصوص در نوک بینی و در ناحیه ای که برآمدگیِ قسمت استخوانیِ بینی برداشته شده است . پس از حذف برآمدگی ، ورم در مرکز قسمتی که برآمدگی آن برداشته شده است بیشتر خواهد بود که معمولا این قسمت بیشتر از قسمت های دیگر متورم خواهد شد و تا چند ماه باقی می ماند بیشتر بیماران نگران این هستند که ورم برای همیشه باقی بماند .

چسب زدن در منطقه نوک بینی و پل بینی می تواند به طور قابل توجهی ورم بینی را کاهش دهد .

🔺🔻🔺🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

Doctor Majid Rasti ardakani

Plastic surgery ، ترمیمی و سوختگی

بعد از جراحی بینی چه انتظاری داشته باشیم؟

بعد از جراحی بینی چه انتظاری داشته باشیم؟

پس از یک هفته، آتل و باندپیچی از روی بینی شما برداشته می شود.

صورت کمی پف دارد و نواحی اطراف چشم و بینی کبود و متورم است . کبودی دور چشم و تورم اطراف بینی برای چند روز ادامه دارد و پس از آن بهبود می یابد.کمپرس سرد می تواند برای به حداقل رساندن تورم و کاهش درد مفید باشد .

دکترتان ممکن است برای کاهش درد برای شما مسکن نیز تجویز کند .حدودا ۱۰ تا ۱۴ روز طول می کشد تا کبودی و تورم بعد از جراحی تقریبا از بین برود .

ممکن است نیاز باشد تا چند روز اول بعد از جراحی سر خود را بالا نگه دارید.ممکن است چندین هفته طول بکشد تا دوباره بتوانید فعالیت های شدید را از سر بگیرید.

🔺🔻🔺🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

Doctor Majid Rasti ardakani

مراقبت های بعد از جراحی بیني

مراقبت های بعد از جراحی بیني

مراقبت های بعد از جراحی بیني

 • The patient will be transferred to the department after the completion of nasal surgery and after obtaining the necessary vigilance and after a few hours, if there is no problem, the person will be discharged.,fa.
 • Use a cold compress for 48 hours after nasal surgery to reduce swelling and fix bruises around the eyes.,fa.
 • In your diet, the patient refuses to eat hard foods that need to chew, such as apples and carrots.,fa.
 • The person must put his head above his head while resting and lying down by placing two pillows under his head.,,fa,The person should refrain from healing, and do this when sneezing with open mouth,,fa.
 • فرد باید از فین کردن خوداری کند و هنگام عطسه کردن با دهان باز اینکار را انجام دهد.
 • Avoid heavy activities for 6 weeks,,fa,Do not wear glasses for 2 months,,fa.
 • فرد به مدت ۲ ماه از عینک استفاده ننماید.
 • Take care of your nose and it's best not to go to a crowded place to avoid falling into the nose,fa.
 • The recovery of the nose is 7 days, after which the person should go to the nose surgeon for examination and removal of dressing and nacre plaster.,fa.
 • It is best to glue the nose for some time after nasal surgery by the nosewist,,fa,, Restorative and burn,,fa,The first step before nose beauty is to choose the best nose surgeon,,fa

Doctor Majid Rasti ardakani
Plastic surgery، ترمیمی و سوختگی