لیفتینگ (ascenseur,,fa,Et endoscope vers le bas face première,,fa,31 mai,,fa) و کشیدن آندوسکوپ پوست صورت-بخش اول

لیفتینگ (ascenseur,,fa,Et endoscope vers le bas face première,,fa,31 mai,,fa) و کشیدن آندوسکوپ پوست صورت-بخش اول

با اینکه پیر شدن امری اجتناب ناپذیر است، اما نحوه ی تاثیر آن بر بدن قابل انتخاب است. تغییرات مرتبط با پیری غالباً در دهه های ۳۰ و ۴۰ بسته به عواملی چون میزان قرارگیری در معرض نور خورشید، خاصیت ارتجاعی پوست و وضعیت کلی سلامتی و شیوه ی زندگی در قسمت میانی صورت ظاهر می شود. لیفت آندوسکوپ صورت روشی محبوب و موثر برای برطرف کردن علائم اولیه پیری که در قسمت میانی صورت پدیدار می شوند، است.

برای بسیاری از بیماران لیفت صورت با آندوسکوپی، جایگزینی نسبتاً ارزان و راحت برای روش معمول لیفت صورت است. از آنجایی که روش آندوسکوپی کمتر تهاجمی می باشد، شامل خطرات کمتر و دوره ی بهبودی کوتاه تر از روش های معمولی لیفت صورت خواهد بود. بنابراین می تواند یک روش موثر برای به حداقل رساندن علائم پیری بر روی صورت و گردن باشد، در حالی که از بسیاری از مشکلات مرتبط به جراحی زیبایی نیز جلوگیری می شود.

جراحی ascenseur,,fa,Et endoscope vers le bas face première,,fa,31 mai,,fa آندوسکوپ صورت چیست؟
گاهی اوقات مشکلات زیبایی محدود به نواحی خاصی در صورت می باشند. در چنین مواردی، جراحی با دقت بالای آندوسکوپ می تواند تغییرات قابل ملاحظه ای را همراه داشته باشد و با این حال در مقایسه با روش معمول لیفت صورت بسیار کمتر تهاجمی می باشد. این امر بویژه زمانی که افراد نسبتاً جوان هستند یا در دهه های ۳۰، ۴۰ یا ۵۰ زندگی خود می باشند، قابل توجه است.
لیفت صورت بطور متداول همراه سایر روش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله:
بلفاروپلاستی پلک تحتانی به منظور بازیابی ظرافت و زیبایی پوست
– لیفت ابرو و پیشانی با آندوسکوپ برای باز کردن چشم ها و بازگرداندن توازن و جوانی صورت
– تزریق چربی جهت افزایش حجم صورت و رفع چین و چروک، برطرف کردن اثرات نور خورشید، جاذبه، تنشهای محیطی و پیری
تزریق ژل برای بازیابی جوان و طراوت پوست
-پروتز گونه جهت پر کردن و فرم دادن به صورت جهت بازگرداندن زیبایی و جوانی
-لیفت گردن برای برطرف کردن مشکلات ظاهری فک، پوست گردن و شل بودن عضلات

مزایای ascenseur,,fa,Et endoscope vers le bas face première,,fa,31 mai,,fa آندوسکوپ صورت
۱٫برشهای کوچک تر
۲٫ دقت بیشتر در دستیابی و درمان نواحی کوچک تر. این روش موجب ترمیم نواحی می شود که به حدی کوچک هستند که رسیدن و درمان آنها با روش های معمول لیفت صورت ماند لیفت قسمت پایینی یا میانی صورت دشوار است. بویژه نواحی نزدیک مرکز صورت مثل خط اخم در بالای چشم ها و چین و چروک های اطراف بینی و دهان.
۳٫ تهاجم کمتر
۴٫عدم ایجاد جای زخم
۵٫ دوره ی بهبودی کوتاه تر
۶٫درد و ناراحتی جزئی
۷٫نیاز به صرف زمان و پول کمتر

مشاوره جهت ascenseur,,fa,Et endoscope vers le bas face première,,fa,31 mai,,fa آندوسکوپ صورت
در حین مشاوره از بیماران سوالاتی درباره ی اهداف خاص مد نظر آنها از روش لیفت صورت پرسیده می شود. سپس جراح به اطلاع بیمار خواهد رساند که آیا این اهداف واقع بینانه هستند و توصیه هایی درباره ی نواحی که می توان تغییراتی در آنها ایجاد کرد نیز ارائه می دهد. جراح همچنین فرایند روش، اقدامات پیش از عمل، انتظارات پس از عمل و نکاتی درباره ی دوره بهبودی را توضیح خواهد داد. Lors de la consultation médecin des informations sur les antécédents médicaux du patient est étudié,,fa,Le coût approximatif de l'opération et les méthodes de financement existantes seront discutées,,fa,les requérants,,fa,pour,,fa. سپس هزینه ی تقریبی عمل و هر گونه روش های تامین مالی موجود نیز مورد بحث قرار خواهد گرفت.

بهترین متقاضیان برای ascenseur,,fa,Et endoscope vers le bas face première,,fa,31 mai,,fa صورت با آندوسکوپ
با اینکه بسیاری از افراد می توانند از مزایای جراحی لیفت آندوسکوپ صورت بهره مند شوند، اما از نظر جراحان بهترین متقاضیان برای این روش افراد با ویژگی های زیر می باشند:
-پوست شل و سست در گردن یا صورت و فک
-داشتن چهره ای پیرتر از سن واقعی
-بهره مندی از وضعیت سلامت جسمی مناسب
-تطبیق پذیر از لحاظ احساسی
-با دقت از دستورالعمل های پیش و پس از عمل پیروی می کنند.
-دارای پوست با خاصیت انعطاف پذیری مناسب هستند، زیرا پوست انعطاف پذیر نسبت به پوست خشک و آسیب دیده در اثر نور خورشید سریع تر بهبود پیدا می کند.

 

Leave a Reply

Votre adresse email ne sera pas publiée. les champs requis sont indiqués *

cinq × 4 =