لیفتینگ (رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa) وسحب بالمنظار وجها الجزء الثاني,,fa,4 يوليو,,fa,قبل الجراحة التنظيرية للحصول على قائمة شاملة من المخدرات,,fa,وصفة طبية وغير وصفة طبية,,fa

لیفتینگ (رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa) وسحب بالمنظار وجها الجزء الثاني,,fa,4 يوليو,,fa,قبل الجراحة التنظيرية للحصول على قائمة شاملة من المخدرات,,fa,وصفة طبية وغير وصفة طبية,,fa

پیش از عملية جراحية آندوسکوپ صورت
فهرست جامعی از داروها (داروهای نسخه ای و بدون نسخه) وبالتالي زيادة الدم وتؤثر على التئام الجروح بعد الجراحة، وضعت تحت تصرفكم,,fa,تناول الأدوية.,,fa. مصرف این داروها باید هشت روز پیش از عمل متوقف شود.

فرایند روش رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa صورت با آندوسکوپ
برش های کوچکی در پوست سر در بالای خط مو، زیر پلک ها، بالای گوش و داخل دهان ایجاد می شوند. برای کار کردن در داخل دهان جراح از از نور فیبر اپتیک و دوربین آندوسکوپ استفاده می کند تا بتواند عمل را انجام دهد. اجزای صورت مانند پوست، چربی و عضله از استخوان جدا شده و کشیده می شوند که در نتیجه ظاهر پوست از دهان به بالا صاف تر می گردد.

محل برش ها في رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa آندوسکوپ صورت
۱٫برش های جهت لیفت آندوسکوپ صورت به شکل نامحسوسی در خط مو در محل گیجگاه و داخل دهان پنهان می شوند و بنابراین هیچ جای زخم آشکاری باقی نمی ماند.
۲٫ برش های جهت لیفت آندوسکوپ ابرو و پیشانی کوچک هستند و در نواحی دارای مو ایجاد می شوند و در نتیجه پس از بهبودی تقریباً غیر قابل مشاهده خواهند بود.

مراقبت پس از درمان رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa آندوسکوپ صورت
ممکن است جراح چند دستورالعمل را به منظور از سرگیری فعالیت های روزمره به شما پیشنهاد کند:
– تا میتوانید استراحت کنید تا بدنتان انرژی خود را صرف بهبودی کند.
-از انجام فعالیت های خسته کننده مانند کارهای سخت در خانه و برقرای رابطه جنسی برای حداقل دو هفته اجتناب کنید.
-از سونای خشک و بخار و مصرف الکل برای چند ماه دوری کنید.

بهبودی پس از رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa آندوسکوپ صورت
از آنجایی که لیفت آندوسکوپ صورت شامل ایجاد چند برش بسیار کوچک می باشد، خونریزی و تورم کمتری بوجود می آید و نیاز به بخیه های کمتری در مقایسه با لیفت معمول صورت دارد. به همین دلایل، دوره ی بهبودی پس از جراحی آندوسکوپ اغلب کوتاه تر و راحت تر از بهبودی روش متداول لیفت صورت است. همچنین چون در این روش لیفت صورت که اغلب بدون ایجاد جای زخم است، خطر بسیاری از عوارض مربوط با جراحی های زیبایی مشابه کاهش پیدا می کند، دورهی بهبودی آن بدون مشکل خاصی طی می شود.
مدت زمان دوری از کار: بیماران معمولاً می توانند پس از یک هفته بعد از لیفت آندوسکوپ صورت به کار خود بازگردند.
زمان برداشتن بخیه: بخیه ها معمولاً ظرف هفت روز پس از عمل برداشته می شوند.
اللون کردن موها: در حالت مناسب توصیه می شود که موهای خود را چند روز قبل از عمل رنگ کنید. همچنین می توانید سه هفته پس از جراحی نیز مجدداً آنها را رنگ کنید.

نتایج رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa صورت با آندوسکوپ
لیفت صورت بطور قطع موجب جوان تر شدن ظاهر شما می گردد. هر چند فرایند پیری مداوم است و پس از عمل نیز همچنان روند پیری ادامه پیدا می کند. اما این عمل موجب بازگرداندن زمان به عقب برای شما می گردد. برخی مطالعات بر روی این موضوع خاص نشان داده اند که پس از لیفت آندوسکوپ صورت، بیمار هفت تا هشت سال جوان تر از حالتی که این عمل را انجام نداده باشد به نظر می رسد.

هزینه های رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa آندوسکوپ صورت
هزینه ها بر حسب محل انجام درمان، مهارت جراح و سایر عوامل متغیر است و البته کمتر از لیفت معمول قسمت میانی صورت خواهد بود.

خطرات یا عوارض رفع,,fa,والمنظار أسفل وجها لأول مرة,,fa,31 مايو,,fa آندوسکوپ صورت
مانند تمام انواع جراحی ها، عوارض بالقوه ای وجود دارند که همراه با لیفت قسمت میانی صورت با آندوسکوپ رخ می دهند و عبارتند از: واکنش منفی نسبت به ماده بی حس کننده، خونریزی، هماتوم، عفونت، آسیب عصبی و نیاز به جراحی اضافه.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

سبعة عشر,en + سبعة عشر =,en