انواع لیفت سینه

انواع لیفت سینه

۱- لیفت هلالی: اسکار حداقل برای اصلاح افتادگی خفیف سینه‌ها

جراحان زیبایی ممکن است ” لیفت هلالی” را برای زنانی انجام دهند که سینه‌های آنها افتادگی بسیار کمی دارد. این روش شامل یک برش کوچک هلالی در لبه نیمه بالایی هاله سینه (آرئول) است. معمولاً، لیفت هلالی تنها زمانی انجام می‌شود که بیمار قصد انجام عمل بزرگ کردن سینه را نیز دارد؛ حتی در این موارد از برش هلالی کمتر استفاده می‌شود.

۲- لیفت دور هاله سینه و یا ” لیفت دوناتی”: اصلاح افتادگی خفیف سینه، فقط با یک اسکار

زنانی که دارای افتادگی خفیف سینه هستند، اما هنوز هم خواهان عمل بالا کشیدن سینه هستند، اغلب کاندیدای خوبی برای لیفت دور هاله سینه می‌باشند. این روش شامل یک برش دایره‌ای در اطراف لبه آرئول است که همانند لیفت هلالی، معمولاً همراه با بزرگ کردن سینه انجام می‌شود. این نوع لیفت همچنین می‌تواند در کاهش اندازه هاله سینه (آرئول) نیز مؤثر باشد. اسکار نهایی بر لبه آرئول ایجاد خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه
چند روز بعد از جراحی باید از چسب بینی استفاده کرد؟

۳- لیفت عمودی یا “آب نبات چوبی”: اصلاح افتادگی متوسط همراه با تغییر شکل گسترده‌ی سینه‌ها

این نوع لیفت بسیار متداول است، زیرا اجازه می‌دهد که جراح زیبایی بتواند پوست اضافی را برداشته و کل سینه را تغییر شکل داده و برش جراحی و اسکار را به راحتی پنهان کند. لیفت عمودی شامل ۲ برش است: یکی در اطراف لبه آرئول و دیگری به صورت عمودی از پایین آرئول تا چین زیر سینه، که شکل یک “آب نبات چوبی” را ایجاد می‌کند.

۴- لیفت T معکوس یا “لنگری”: تغییر شکل اساسی برای اصلاح افتادگی گسترده

اگر سینه‌های شما به میزان قابل توجهی افتاده و پاندولی باشد، عمل لیفت لنگری ممکن است بهترین نتایج را به شما بدهد. این روش اجازه می‌دهد تا جراح زیبایی مقدار قابل توجهی از پوست و بافت شل شده را بردارد و شامل ۳ برش است: یکی در اطراف لبه آرئول، یکی به صورت عمودی از پایین آرئول تا چین سینه و یکی در امتداد چین سینه که میان چین سینه پنهان خواهد شد. جراح شما ممکن است این روش را همراه با عمل کوچک کردن سینه انجام دهد. اگر چه لیفت لنگری همراه با مقداری زخم قابل مشاهده است، این اسکار معمولاً به طور قابل توجهی با مراقبت‌های مناسب محو شده و به راحتی با پوشیدن یک تاپ پنهان می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =